Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Cefa Kitabı - Cefa Kitapları

Cefa konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Cefa kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Osman Kaplan

Muştu Yayınları

Tarık, Recep ile oynarken bir yandan soğuması için dereye bırakılan karpuzları takip ediyordu. Köfteler pişmeden önce annesinden bir dilim karpuz istediyse de annesi yemekten sonra vereceğini söyledi. Dere yatağından esen meltem herkesi serinletiyordu. Yüksek dallı ağaçlar, öğle güneşinde bile şemsiye gibi gölge yapıyordu. O gün karpuz yiyerek serinleme hayali kuran Tarık haricinde sıcaktan şik..»»
Ömer F. Oyal

Yapı Kredi Yayınları

Keçi... İnsanlığın en eski dostlarından biri. İlk evcilleştirilen hayvanlardan biri. Ancak keçinin gerçekten evcilleşip evcilleşmediğine karar vermek biraz zor. O hem biraz evcildir hem de değildir. Hem insanla iç içe bir yaşam sürer hem de aslında başına buyruktur. Keçi güdülemez, sürünün liderini izler o kadar. Tabii o d..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.