Nasıl tanındığınıza değil nasıl biri olduğunuza önem verin. Çünkü karakteriniz gerçekte kim olduğunuzla ilgilidir, oysa şanınız çoğunlukla başkalarının hakkınızda düşündükleridir. John Wooden [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Burcu Kitabı - Burcu Kitapları

Burcu konu başlığında toplam 146 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Burcu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Öner Döşer

Taksim & Taksim

Öner Döşer astroloji danışmanı, araştırmacısı ve eğitmenidir. 2003'te, Ortaçağ astrolojisi alanında dünyaca uzman kabul edilen Amerikalı astrolog Robert Zoller'den eğitim aldı ve NMACC diploma seviyesiyle mezun olup ustalık belgesi kazandı. Klasik astroloji teknikleri üzerine seminerler ve dersler veren Öner Döşer, Türkiye'de gerçek astrolojinin tanınmasına ve gelişmesine katkıda bulu..»»
Öner Döşer

DiğerTaksim & Taksim

  Öner Döşer astroloji danışmanı, araştırmacısı ve eğitmenidir. 2003'te, Ortaçağ astrolojisi alanında dünyaca uzman kabul edilen Amerikalı astrolog Robert Zoller'den eğitim aldı ve NMACC diploma seviyesiyle mezun olup ustalık belgesi kazandı. Klasik astroloji teknikleri üzerine seminerler ve dersler veren Öner Döşer, Türkiye'de ger&..»»
Öner Döşer

Klan Yayınları

Şans hangi zamanlarda sizden yana? Aşk hayatınız ne zaman hareketlenecek? İlişkilerinizde kritik dönemler var mı? Para derdiniz ne zaman sona eriyor? Ne zaman kredi veya borç almalısınız? Sağlık açısından riskli dönemler hangileri? Kariyerinizle ilgili konularda fırsatlarla ne zaman karşılaşacaksınız? Önemli kararlarınızı ne zaman hayata geçirmelisiniz? Projelerinize destek alacak mısınız? Ev s..»»

Öner Döşer

Klan Yayınları

Öner Döşer

Klan Yayınları

Bu sene dördüncüsü yayınlanan ve klasik bir esere dönüşmeye başlayan "Burcunuz ve Siz" serisinin 2010 astroloji yorumlarında, Türkiye'nin en çok tanınan astrologlarından Öner Döşer, tüm burçların 2010 yılını hafta hafta yorumluyor. Şans hangi zamanlarda sizden yana? Aşk hayatınız ne zaman hareketlenecek? İlişkilerinizde kritik dönemler var mı? Para derdiniz ne zaman sona eriyor? Ne zaman kredi ..»»
Hande Kazanova

Astroloji Okulu Yayınları

2016'da burcunuzu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova, ***2016 Burcunuz ve Siz*** kitabında 2016 yılı boyunca hangi burcu nelerin beklediğini gün gün anlatıyor. Okurların, bir yıllık hayat akışlarını takip edebileceği bu astroloji rehberi bazı yönleriyle benzerlerinden farklılaşıyor: Hande Kazanova, yıllık burç analizleri yaparken ayrıntılara girerek genellemelerin ötesine geçiyor. Gezegenl..»»
Neşe Erden

Trend Yayınevi

2016 yılında yaşamınıza yön vermek istediğiniz her konuda açıp fikir alabileceğiniz, aylara göre düzenlenmiş ve her ayın, iyi ve zayıf enerjili olduğunuz konularının belirlendiği güzel bir yol haritasını elinizde tutuyorsunuz. Yeni bir işe adım atmak istediğinizde, biriyle tanıştığınızda, maddi konularda bir karar almak istediğinizde, yani hayatın her alanında size olasılıkları söyleyecek bir ajan..»»
İsmihan Karaköçek

Alfa Aktüel

Akrep Burcu (24 Haziran - 22 Temmuz) »»
Esin Uzer

Mercek Yayıncılık

Bu burcun hikâyesi Orion mitolojisine aittir. Orion, meşhur bir avcıydı ve o kadar yakışıklıydı ki, tanrılar bile ona hayrandı. Hatta onu kıskanıyor ve ona karşı kötü niyet besliyorlardı. Bir gün Yeryüzü (toprak) Tanrısı Gaa, Orion'a zehirli bir akrep yollar, çünkü Orion onu hiçbir hayvanın yenemeyeceğine dair büyük bir iddiada bulunmuştur. Bu mitoloji, sonunda Orion'un gerçekten akre..»»
İsmihan Karaköçek

Alfa Aktüel

Aslan Burcu (24 Temmuz - 24 Ağustos) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.