Şeref, kumsalı olmayan arızalı bir adadır; bir bırakırsak bir daha geri dönemeyiz. BOiLEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Beril Kitabı - Beril Kitapları

Beril konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Beril kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Yetkin İlker Jandar

Ataç Yayınları

Tabiatta nasıl nehirler denizlere veya göllere ulaşır, böylece fena bulursa, hakîkatte de ilm-i ilâhî denizi taşar ve insanların ayaklarının altından akan nehirler misali yollara ayrılarak, arzın kurumuş topraklarına sonsuz bir hayat verir. Böylelikle ***İlim ile diri olan ebediyen ölmez*** hadîs-i şerîfinin hakîkati zuhûr eder. İbnü'l-Arabî'nin eserleri öyle taşkın bir denizdir ki, k..»»
Simone İshaki

Medya+ik Yayınları

Bu kitapta gördüklerinizin reçetelerinin size benzerlerinden daha lezzetli ürünler yapmanızı sağlayacağından kuşku duymuyorum. Simone ve Beril Hanım´ın yaptıklarında ise lezzetin ötesinde bir şeylerin eklenmiş olduğunu tadacaksınız ve bunu bir yaşam sevinci olarak hissedeceksiniz. Eklenen nedir diye sorarsanız ***sevgi*** derim. -Prof. Dr. Orhan Arıoğlu- »»
Daisy Meadows

Beyaz Balina Yayınları

Her gökkuşağı hikâyesinde sihirli bir mücevher var... Zümrüt Perisi Beril, sihirli mücevheri olmadan geleceği göremiyor. Rüya ile Kıvılcım ise bir oyuncak mağazasında dolaşırlarken gelecekten görüntüler görmeye başlıyorlar! Acaba kötü cini alt edip, zümrüdü geri alabilecekler mi? Gökkuşağı Dizisi... Neşeli, heyecanlı, sihirli bir dizi. Her macerayı merakla okuyacaksınız.»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.