Şeref, kumsalı olmayan arızalı bir adadır; bir bırakırsak bir daha geri dönemeyiz. BOiLEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Azman Kitabı - Azman Kitapları

Azman konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Azman kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Artemis Yayınları

Artemis Yayınları Warner Bros. Kahramanlarını Çocuklarla Buluşturuyor!   Hem çocukların hem de büyüklerin en sevdiği Warner Bros. kahramanları, birbirinden heyecanlı hikayeleri ile Haziran ayı itibariyle bizimle olacak!   Artemis Yayınları, Lisans A.Ş. bünyesinde bulunan Warner Bros. kahramanlarının birbirinden heyecanlı ve..»»
Ayşe Şule Bilgiç

Düşyeri Yayınları

Ayas, kuzeni Sema ablasının RGG kaydını izler ve itfaiyecilerle ilgili bilmediği ne çok şey olduğunu düşünür. Kayıtta Sema ablası itfaiyecilerin birer süper kahraman olduklarını anlatmaya başlar. Tabii Ayas da düş kurmaya... Düşünde 110'u arayıp yangın ihbarı yapan bir aileyi kurtardığını gören Ayas'ı düşünden uyandıran, sokağa çıkıp oyun oynamak isteyen kuzenleri olur. Sokağa çıkan Ayas ve kuz..»»
Yusuf Tosun

Bengisu Yayınları

İnsan, okunması zor bir kitap gibidir. Tıpkı edebiyat gibi. Ama ruhunu keşfedince edebiyatı oluşturan kelimelerin... İşte o zaman cümlelerin narı, hemencecik kelimelerin nuruna dönüşür. Aslında kelimelerin de insan gibi konuşma, görme, tatma, hissetme yetisi vardır. (Arka Kapak) »»
Suat Soysal

Remzi Kitabevi

Bu kitapta neler bulacaksınız? * İngilizce ve Türkçe özgeçmiş yazmanın pratik yolları. * Türkçe ve ıngilizce 38 özgeçmiş örneği. * Sık yapılan hatalara örnekler ve doğruları. * Biçim, kâğıt ve yazı karakteri önerileri. * Özgeçmiş kaç sayfa olmalıdır? * Hangi okulları yazmalısınız? * ış tecrübesi nasıl yazılır? * Hangi hobilerinizi yazmamalısınız? * Özgeçmişiniz için 41 maddelik genel kontrol liste..»»
Kemal Köksal

Pegem Akademi Yayınları

Yirmibirinci yüzyılın insanı, meslek ve günlük yaşamında başarılı olmak için hızlı, doğru, anlayarak, eleştirerek, okuma;işlek ve okunaklı yazma becerisine sahip olmak zorundadır. Kurallarına uygun dil öğretimi, ilköğretim birinci sınıfında başlar. Bu sınıfta okuma-yazma öğrtetiminin amacı, çocuğa her ne şekilde olursa olsun bir okuma-yazma ö..»»
Kolektif

Artemis Yayınları

Hem çocukların hem de büyüklerin en sevdiği Warner Bros. kahramanları, birbirinden heyecanlı hikayeleri ile Haziran ayı itibariyle bizimle olacak ! Artemis Yayınları, Lisans A.Ş. bünyesinde bulunan Warner Bros. kahramanlarının birbirinden heyecanlı ve renkli çocuk kitapları serileri ile tüm kitap satış noktalarında olacak. Tweety, Sylvester, Bugs Bunny, Scooby-Doo, Daffy Duck, Tazmanya Canavarı g..»»
Kolektif

Artemis Yayınları

Artemis Yayınları Warner Bros. Kahramanlarını Çocuklarla Buluşturuyor! Hem çocukların hem de büyüklerin en sevdiği Warner Bros. kahramanları, birbirinden heyecanlı hikayeleri ile Haziran ayı itibariyle bizimle olacak! Artemis Yayınları, Lisans A.Ş. bünyesinde bulunan Warner Bros. kahramanlarının birbirinden heyecanlı ve renkli çocuk kit..»»
Gülayşe Koçak

Alfa Yayınları

Gülayşe Koçak'ın "yaratıcı yazma"yla ilişkisi, Yaratıcı Yazma eğitmenliğine başladığı ilk derste kendisine yöneltilen "Hocam, nasıl yazarsam beklentinizi karşılayabilirim?" sorusuyla bambaşka bir boyut kazanıyor. Kitapta, dokuz yıllık Yaratıcı Yazma eğitmenliği sırasındaki gözlemleri, Türkiye özelinde Yaratıcı Yazma atöl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.