Zaman büyük bir öğretmendir. Ne yazik ki tüm öğrencilerini öldürür.-- Curt [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Atıf Kitabı - Atıf Kitapları

Atıf konu başlığında toplam 330 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Atıf kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kemal Özmen

Seçkin Yayıncılık

Kitap, kooperatiflerin kuruluşundan itibaren uygulamaları ve bu uygulamalara dayanak teşkil eden mevzuatı (kanun, anasözleşme, yönetmelik, tebliğ, Yargıtay içtihatları, Bakanlık yazıları, özelgeler vs.) kapsamaktadır. Kooperatiflerle ilgili uygulama ve mevzuat üç kısımdan oluşmaktadır. Birinci kısım; genel bilgiler, kuruluş, ortaklık işlemleri, kooperatif organları (ge..»»
Çiğdem Toker

Doğan Kitap

Latif`ten Abdüllatif`e küçük yaşta büyük dönüşüm...

Yedi yıl süren imam hatip döneminde en büyük hayali...

Kafası kanlar içindeyken, pavyondan çıkmış bir külhanbeyiyle karşılaşınca...

Hükümet konağındaki somyada 19 gün...

İlk seçim kampanyasında köylüler "Amma palavracı birine rastladık" dedi.

Çevik Bir "Maliye bize ödenek vermiyor" deyince ne yaptı?

Sivas ..»»

İpek Kuşçu

Doğan Kitap

Kim sevmez abur cubur yemeyi? Ama abur cubur denince aklımıza yüksek kalorili, aşırı yağlı ve şekerli, besin değeri düşük, zararlı yiyecekler gelir hep, değil mi? İpek Kuşçu, Abur Cubura En Güzel Alternatifler’de abur cuburun lezzetli ama bir o kadar da sağlıklı olabileceğini gösteriyor. Bu kitapla besin değeri çok yüksek bir kurabiyeyi sadece iki dakikada hazırlayacak; ..»»
İpek Kuşçu

Hayy Kitap

Kimse kendini kandırmasın. Çocuk isteyecek! Reklâmlarda, vitrinlerde gördügü o zararlı yiyeceklerin tamamını isteyecek. Hiçbir ile yaramadığı gibi sağlığı da bozan cipsleri, gazlı içecekleri, gofretleri canı çekecek. Arkadaşı yerken imrenecek, TV'den büyülenecek, ambalajından, renginden etkilenecek. ütün bu imaj bombardımanından uzak, sakin bir köyde, ön bahçenin doğal ürünleriyle beslenmek kulağ..»»
Nazif Kaçak

Seçkin Yayıncılık

Konut yapı kooperatifleri halen yeni konut edinmenin en kolay yollarından biridir. İlk baskısında olduğu gibi kitap, uygulamaya dönük olarak hazırlandığından özlü açıklamalara ve bol örneklere yer verilmiştir. Birinci bölümde açıklamalara, örnek dilekçe ve işlemlere yer verilmiş; içtihatlar başlığı altındaki bölümde içtihatlar konularına göre alfabetik olarak sunulmuş; kapsamlı içtihatlarda ayrıca..»»
Gönen Eriş

Seçkin Yayıncılık

Değişen para cezaları ile yeni ve son Yargıtay Kararları da eklenerek yapılmış olan üçüncü baskısında da kitap hukukçu, uygulayıcı ve öğrencilere ihtiyaç duydukları anda bu alanda başvurabilecekleri eşsiz bir kaynaktır.»»
Zhang Yibing

Kalkedon Yayıncılık

Bu kitap yazar Zhang Yibing'in metin çözümlemesi yöntemi ile hazırlamış olduğu eserin birinci cildidir. Eser 1960'lardan itibaren yeni bir döneme giren Batı Marksizmi akımının en önde gelen post-Marx düşünürlerinin başyapıtlarını ele almaktadır. Çalışmada bir yandan bu düşünürlerin getirdikleri yeni düşünceler incelenirken öte yandan onların Marx ve Marksizm üzerine düşünceleri üzerin..»»
Zhang Yibing

Kalkedon Yayıncılık

Bu kitap yazar Zhang Yibing'in metin çözümlemesi yöntemi ile hazırlamış olduğu eserin birinci cildidir. Eser 1960'lardan itibaren yeni bir döneme giren Batı Marksizmi akımının en önde gelen post-Marx düşünürlerinin başyapıtlarını ele almaktadır. Çalışmada bir yandan bu düşünürlerin getirdikleri yeni düşünceler i..»»
Salih Ceylan

Pegem A Yayıncılık

Mütehayyirin, Metin-Çeviri-Açıklamalar-Dizin

Seçkin Yayıncılık

Teknik Eğitim Fakülteleri ve Meslek Yüksekokullarının; Elektrik, Haberleşme, Elektronik, Otomasyon ve Mekatronik Bölümleri ile bol örnekli olması sebebiyle mühendislik fakültelerine de tavsiye edilen kitap; anlatımının sadeliği ve anlaşılırlığı, bol çözümlü örnekleri ile öğretim elemanları ve öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.