bin keredir tanışıyor, bilişiyoruz da bin birinci kere yine beni gördü mü “kim ki?” diye soruyor! Hafız [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Andromeda Kitabı - Andromeda Kitapları

Andromeda konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Andromeda kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ivan Yefremov

İthaki Yayınları

“Ivan Yefremov, modern bilimkurgunun nasıl yazılması gerektiğini gösterip Sovyet bilimkurgusunun altın çağını başlattı.” – Boris Strugatski Aynı zamanda bir biliminsanı olan Ivan Yefremov, Sovyet Rusya’da bilimkurgu edebiyatının öncülerinden biri. Başta Strugatski Kardeşler olmak üzere birçok Sovyet yazara ilham veren ve onlara yol gösteren belki de en önemli yazar. Andromeda Nebulası da sos..»»
Yaşar Şahin Anıl

Anima Yayınları

Önce tek bir söz vardıKesin ve bağlayıcıİstençlerin üstünde demir bir kabuktu sanki logosYorumlara yasak anlatımlarlaBağnazlığa fırsat verilmiş gibiydi hepOysa hiç de göstermelik değildiEvrimlerle oluşan yepyeni kelimelerGerçekleşmesiyle özgürlüklerinKaranlık dalgalarda sahipsiz çiçekler gibi yüzerlerkenEn güzel buketler bile alınabilirdiTekrarlara mahkûm edilmemiş ellerden»»
Kazım Çende

Umuttepe Yayınları

Hiç kimse onları beklemiyordu. Herkes kendi dünyasındaki hayatından memnundu. Ancak dünyalılar gafil avlandı. Nasa'lı uzmanların 1970'li yıllarda fark ettikleri Andromeda ile Samanyolu arasındaki düz bir rotada, sabit hızla yaklaşan tuhaf cisim, gazetelere günlerce konu olduğu halde, bir devrin sonunu getireceğine hiç kimse inanmamıştı. Andromedalı Durkonların yüz binler yıl önce yolculuğa çı..»»
Kazım Çende

Umuttepe Yayınları

Hiç kimse onları beklemiyordu. Herkes kendi dünyasındaki hayatından memnundu. Ancak dünyalılar gafil avlandı. Nasa'lı uzmanların 1970'li yıllarda fark ettikleri Andromeda ile Samanyolu arasındaki düz bir rotada, sabit hızla yaklaşan tuhaf cisim, gazetelere günlerce konu olduğu halde, bir devrin sonunu getireceğine hiç kimse inanmamıştı. Andromedalı Durkonların yüz binler yıl önce yolculuğa çıkard..»»
R. N. Hernandez

Akaşa Yayınları

- Dünya-dışı (uzaylı) varlıkların ziyaretleri“Andromeda“dan geldiklerini söylüyorlarAndromeda, yıldız haritalarında yer alıyorSokaklarımızda yürüyüp bizimle birlikte nefes alıyorlarTemas kurdukları kişi, tanınmış bir bilim adamı ve profesörBaşka bir tanıdık da işe karışıyorOlaya Meksika Hükümeti müdahale ediyorDünya-dışı varlıklarla uzun konuşmalar yapılıyorBilimsel ve dini konular tartışılıyorDün..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.