Ödünç alınan son kuruşla ödenen ilk kuruş arasında tabii muazzam bir fark vardır. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Anavatan Kitabı - Anavatan Kitapları

Anavatan konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Anavatan kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sami Zariç

Hiperlink

Türkiye’de siyasal partilerde liderler, gerek parti kuruluşunda karizmasıyla ilgi odağı olup kadroyu oluşturma aşamasında, gerek partinin ilerleyen süreçlerde siyasal etkinliğinde oldukça ön plana çıkmaktadır. Bu durum Türkiye’de bahsi geçen dönemlerde hemen hemen tüm partiler için geçerli bir olgudur.   Bu nedenle Türkiye’de liderler ve kişilikleri, siyasal partilerin..»»
Hugo N. Gerstl

April Yayıncılık

Türkiye Cumhuriyeti tarihi günümüze dek onlarca Türk yazarın eserine konu olmuş, farklı yönleriyle defalarca irdelenmiştir. Şimdi ise, ilk kez yabancı bir kalem, romanını Türkiye üzerine kurguluyor ve ortaya ancak 3 kitaba sığdırabildiği Anavatan Serisi'ni çıkarıyor. Hugo N. Gerstl, Türkiye Cumhuriyeti Tarihi'ni, çok kritik bir döneminden başlayarak, ilginç karakterlerin yaşam öyküleriyle öre..»»
Nezih Başgelen

Arkeoloji ve Sanat Yayınları

Girit, Rodos, Midilli, Selanik, Rusçuk, Mostar, Saraybosna, Üsküp, Köprülü, Prilep, Manastır, Berat, İşkodra, Elbasan, Yanya, Filibe, Tatar, Pazarcık vd. tarihi gravür, fotoğraf ve eski kartpostallarıyla. (Arka Kapak) »»
Ayfer T. Ünsal

Hayykitap

Köfteler, Çorbalar, Pilavlar, Dolmalar ve Tatlılar... Çiğköfte, aşure, içli köfte, dolma, pilav, lapa, çorba gibi yemeklerin ortak bir tarafı olduğunu söylesek şaşırır mıydınız? Ayfer Ünsal, Hayykitap tarafından yayımlanan Bulgur kitabında hepimizi şaşırtıyor. Buğdayın kırılmış, dövülmüş, kabuğu soyulmuş hallerini biraz daha yakından tanımamızı sağlıyor. Buğdayı işlemeyi ve pişirmeyi ..»»
Scott K. Andrews

Kassandra Yayınları

Yeni milenyumun ilk on yılında gezegende feci bir salgın baş gösterdi ve kan grubu "0 negatif" olanlar dışında herkesi öldürdü. Topluluklar parçalandı, toplum dağıldı ve bunların yerine tiranların yönetimi ve tehlikeli dindar devrimcilerin ön ayak olduğu kültler geldi. Kıyamet Sonrası Günlükleri'nin dünyasına hoş geldiniz. Hafif silah mermileri uçağın gövdesini taradığında karaya inmek içi..»»
Nergis Canefe

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

Siyaset Bilimi»»
Brian K. Vaughan

Çizgi Düşler

Yeryüzünün iki erkeği—Yorick Brown ve evcil maymunu Ampersand—nihayet birbirlerine kavuştuktan sonra Paris’e doğru ağır ağır yol almaktadırlar. Amaçları ise Yorick’in kayıp nişanlısıyla uzun zamandır beklenen buluşmayı gerçekleştirmektir. En başından beri onlara koruma sağlayan Ajan 355 ile birlikte iki kafadar iki kıta daha aşmayı hazırlanırken diğer yoldaşları – biyokimyager Dr. Allison Mann ve ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.