Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Zirve gazetesi biga Kitabı - Zirve gazetesi biga Kitapları

Zirve gazetesi biga konu başlığında toplam 17 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Zirve gazetesi biga kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Salih Suruç

Timaş Yayınları

Dört Halifenin İlki, Peygamberimizin Hicret Dostu Siyer ödüllü yazarımız Salih Suruç, her evde, her gönülde yer bulan Allah'ın Elçisi Hz. Muhammed'in(sav) Hayatı kitabından sonra, Asrı Saadetin gözbebeği Hz. Ebubekir Sıddik'ın(ra) hayatını okuyucuyla buluşturuyor. Sadakatte Zirve Hz. Ebu Bekir(ra) kitabı, Hz. Ebu Bekir'in doğumundan vefatına kadarki yaşamını, Mekke ve Medine yılları, Halifelik dö..»»
Bekir Burak

Rehber Yayınları

Asr-ı Saadet, bütün olarak incelenirse, Efendiler Efendisi'ni ve ashabını daha iyi anlamış oluruz. Ömürlerini Efendimiz'le (s.a.s.) birlikte tamamlamış olan sahabelerin hayatlarına vakıf olunca da Asr-ı Saadet'i daha yakından inceleyebiliriz. Bu açıdan, Rehber Yayınları arasından yayınlanan Hazreti Ebubekir kitabı önemli bir çalışma. Hz. Ebubekir'in hayatı, çarşı ve pazardan hilafete giden yolda..»»
Haldun Aydıngün

Yayınevi Yayıncılık

***Dağcılığın başlangıç tarihini 200 yıl öncesi olarak alabiliriz. Bunun anlamı, bizden önceki nesiller yapılabilecek her şeyi yaptılar, en zor çıkışlar denendi ve başarıldı. Oysa insanın kendisiyle yarışı, kendini tanıma ve hakim olma isteği, kendini geliştirmekten alacağı hazlar asırlar önce de aynıydı, şimdi de aynı. Yani asıl sorun dağcının kendisini geçip geçememesine dayanıyor. ..»»
Heidi Howkins

Saga Yayınları

***Karşı karşıya kalabileceğim her türlü soruna karşı hazırlıklı olmam gerekiyordu. Kızım bana müthiş bir güç veriyordu.*** - Heidi Howkins Üst düzey dağcılar için hiçbir zirve, K2 kadar meydan okuyucu değildir. Everest daha yüksek olsa da (sadece 237 metre) K2 daha dik, daha zor ve daha tehlikelidir. Everest'in zirvesine 1300 kez çıkıldı; ancak K2'nin çetin zirvesine, fethedildiğ..»»
Ferid Muhiç

Bengü Yayıncılık

Bosna Hersek'in bilge Devlet Başkanı Aliya İzzet Begoviç'in yakın dostu ve Bosna direnişinin mimarlarından Ferit Muhiç'in şiirlerinde, çocuksu bir bilgi ve dünya algısı seziliyor. Bu kitap, bize Bosnalı bir filozofun ruh ve fikir dünyasını, görüşlerini tanıma imkânı veriyor. Zirve kitabıyla kâinat, varlık, yokluk, hayat, ölüm, dağlar, sema gibi birçok kavramlar idrakimize sunuluyor. ..»»
Kolektif

Zirve Yayınları

11. Sınıf Tüm Dersler Sayısal MF Soru Bankası Zirve Yayınları »»
Kolektif

Zirve Yayınları

Zirve 11. Sınıf Kimya Soru Bankası »»
Kolektif

Zirve Yayınları

Zirve 11. Sınıf Tüm Dersler Eşit Ağırlık (Tm) Soru Bankası »»
Kolektif

Zirve Yayınları

Zirve 11. Sınıf Biyoloji Çözümlü Soru Bankası »»
LYS Kimya 1 9. Sınıf 2009

Zirve Yayınları

Zirve 9. Sınıf Konu Anlatımlı Set FKB (Fizik - Kimya - Biyoloji) »»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »