Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yalan makinesi oyunu oyna Kitabı - Yalan makinesi oyunu oyna Kitapları

Yalan makinesi oyunu oyna konu başlığında toplam 96 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Yalan makinesi oyunu oyna kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Fuat Veziroğlu

Akdeniz Kitabevi

Bu küçük kitapta, tek amacımız, bir yandan Annan planını izah ederken, diğer yandan İlter Türkmen ve benzerlerinin yalanlarını, kendi yazdıklarından ve annan planından alıntılar yaparak sergilemek. Yalancının mumunun söndürmek. Hepsi bu. »»
David J. Lieberman

Kuraldışı Yayınevi

"Bu kitap yaşamınızı değiştirebilir. En iyi yanı da hem akıcı ve kolay anlaşılır olması hem de öğretilen tekniklerin anında uygulanması." "Sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını, patronununuz sizi terfi ettirmemesini gerçek sebebini ya da satıcının size bir oyun oynayıp oynamadığını anlamak istiyorsanız, bu kitabı mutlaka okuyun." Bugüne dek kaç kez kandırıldınız ya da kullanıldını..»»
Erdil Yaşaroğlu

Doğan Kitap

Komikaze 9 Yalan Dünya»»
Rene Girard

Kanat Kitap

ROMANTIK YALAN VE ROMANSAL HAKIKAT/EDEBI YAPIDA BE»»
Murat İnce

Gündüz Kitabevi Yayınları

Al Beni Yalan Olmayan Yüreğine Götür»»
Philibert Schogt

Güncel Yayıncılık

VAHSI SAYILAR MATEMATIK YALAN SOYLEMEZ»»
Tahsin Yücel

Can Yayınları

Gülünç ile acıklının iç içe geçtiği anlatımıyla, yaşadığımız dönemin çelişkilerine tanıklık eden ilginç kişileriyle Yalan, günümüz toplumunun hastalıklı yanlarından birine parmak basıyor. Romanın odak kişisi, şaşırtıcı bilgisini ansiklopedilere ve olağanüstü belleğine borçlu olan, yapayalnız, silik, beceriksiz, ama benzerine güç rastlanır bir adam: Yusuf Aksu. Saçma bir aşk yüzünden on yedi yaşınd..»»
Kolektif

Yapı Kredi Yayınları

İÇİNDEKİLER
Editör`den
5 Serra Ciliv
"Batı Klasiği"
9 Plutarkhos / İnsan Düşmanlarından Nasıl Yarar Sağlar
"Doğu Klasiği"
23 Hariri / Makamat
Dosya
39 Augustinus / Yalan Üzerine
44 Francis Bacon / Hakikat Üzerine
47 Immanuel Kant / İnsanseverlikten Ötürü Yalan Söylemek Konusunda Bir Sözüm..»»

İnci Aral

Merkez Kitapçılık ve Yayıncılık

Bir dostluk nasıl tarazlana tarazlana incelir, kopma noktasına gelir, ya da üstündeki lekeler genişler, yayılır? Güvensizlikler, kazık atmalar onu nasıl epritip yok eder, bir evlilik nasıl eskir, derinliğini yitirip yüzeyselleşerek tek boyutluluğa indirgenir de insan yanılmışlığın acısını duyar; ayrılık göründüğünde bir sevi nasıl da parıltısını yitirir, koflaşır, yaşananlar unutulmuş, değerler..»»


Merkez Kitapçılık ve Yayıncılık

Mor, küçük bir Ege kasabasında yaşayan dört çocuklu bir çiftçi ailesinin yıllara yayılmış trajik hikâyesini sürükleyici bir aşk ve entrika çerçevesinde günümüze taşıyarak yirmi dört saatlik bir zaman diliminde anlatan bir roman. `68 kuşağından, sistemin bir parçası haline gelmiş işadamı ve turizmci İlhan Sacit, kızı yaşındaki Renginur`a tutulup ondan bir de çocuk sahibi olunca karısını yıkmış, ..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »