Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Www.topkapisarayi.gov.tr sanal gezi Kitabı - Www.topkapisarayi.gov.tr sanal gezi Kitapları

Www.topkapisarayi.gov.tr sanal gezi konu başlığında toplam 349 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Www.topkapisarayi.gov.tr sanal gezi kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nedim Gürsel

Doğan Kitap

Nedim Gürsel öykü tadındaki gezi yazılarında Kafkasya`dan Pasifik kıyısına uzun ve renkli bir yolculuğa çıkarıyor okuru. "Gürsel`in coğrafyası alışageldiğimiz coğrafyadan biraz farklı. Dağ ve ırmakların atlası onda belleğin coğrafyasına dönüşüyor. Cerbe`de dünyanın en eski sinagoğunu ya da savaş sırasında gittiği Saraybosna`daki bir diskoteği anlatırken aynı heyecanı duyuyor." - Daniel..»»
Buket Uzuner

Everest Yayınları

Bir Siyah Saçlı Kadının Gezi Notları»»
Bilge Umar

İnkılap Kitabevi

Kitabevimizin, tarihsel kalıntılara meraklı, bu kalıntıların bulunduğu yöreleri gezmeyi seven okurlarımız için özetlenmiş, yol gösterici bilgiler içeren ve görsellikle de zenginleştirilmiş bir dizi kitap yayınlama projesini "Karia" adlı kitapla hayata geçirmiş, ardından da "Lykia", "Kilikia", "Karadeniz Kappadokia`sı". "İon..»»
Talha Uğurluel

Kaynak Kültür Yayınları

Çanakkale Şehitlerini andığmız ve guruplar halinde akın akın Gelibolu`ya gitmeye başladığımız şu günlerde Kaynak Yayınları, Yeni bir Çanakkale Gezi Rehberi`ni sizlere sunuyor. Herkesin ralatlıkla anlayabileceği bir üslup, hepsi renkli ve kolay anlaşılır birçok harita ve o günleri günümüze taşıyan, şimdiye kadar hiçbir yerde yayınlanmamış birçok savaş dönemi fotoğrafı ile bu kitap herkesi Gelibo..»»

Susan Greenfield

Varlık Yayınları

İnsan Beyni "Bedenimizin Kumanda Merkezinde Bir Gezi"»»
Bilge Umar

İnkılap Kitabevi

Kitabevimiz, tarihsel kalıntılara meraklı, bu kalıntıların bulunduğu yöreleri gezmeyi seven okurlarımız için özetlenmiş, yol gösterici bilgileri içeren ve görsellikle de zenginleştirilmiş bir dizi kitap yayımlama projesini "Karia" adlı kitapla hayata geçirmiş, ardından da "Lykia" ve "Karadeniz Kappadokiai/i>`sı" adlı kitapları sunmuştu okurlara.
Elinizdeki kita..»»
Görsel Gezi Rehberleri

Dost Kitabevi Yayınları

Sarayburnu Sultanahmet Kapalıçarşı Beyoğlu NE-NEREDE-NASIL? Nerede Kalınır? Restoran, Kafe ve Barlar İstanbul’da Alışveri stanbul’da Eğlence Hayatı »»
Murat Belge

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

İstanbul Gezi Rehberi»»
Ersin Toker

Boyut Yayın Grubu

Bodrum… Bodrum’u en ince detayına kadar keşfetmek isteyenler için her şey bu kitapta… Boyut Yayıncılık tarafından hazırlanan ve en son bilgi ve fotoğrafların yer aldığı kitap, adeta düşler ülkesi olan Bodrum’u bembeyaz evlerinden daracık sokaklarına kadar anlatmış ve masmavi sularından ıssız koylara, tarihi zenginliklerden çılgın eğlencesine kadar ele almış. Hatta Ege’nin sıcak insanların..»»
İzzet Şipal

Gezgin Dünya

IZZET SIPAL'LE EGE GEZI REHBERI 2004 44 GEZI YERI»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »