Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Www.akilliogretim.com okyanus Kitabı - Www.akilliogretim.com okyanus Kitapları

Www.akilliogretim.com okyanus konu başlığında toplam 66 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Www.akilliogretim.com okyanus kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmed Hulusi

Kitsan

OKYANUS OTESINDEN 1-2-3»»
Atila Sesören

Elma Yayınevi

Onlara, insan etinin nasıl olduğunu anlatmalarını söyledim. Üçü de en tatlı ve en yumuşak insan etinin Japon eti olduğunda hemfikir. Almanların, çok yağlı olup midelerini kaynattığını söylediler. Yalnız şu kısa boylusu onlarla anlaşamadı. Babasının ona yedirdiği Alman`ın eti körpeymiş ve hiç de yağlı değilmiş. Bunun tartışmasını yaptılar. Ama üçü de, Amerikalıları çok kemikli bulup sevmiyorlarm..»»

Jean-Marie Gustave Le Clezio

Can Yayınları

`Okuyacağınız iki kısa ronıan, ya da iki uzun öykünün arasında on beş yıllık bir süre var. Bana öyle geldi ki, ikisi de aynı şeyi, doğa sevgisini ve kötülüğü anlatıyor. Ama sıra ikisini bir araya getirmeye gelince, hangisinin öbürünün aynası olduğunu çözemedim... `

Le Clezio

Le Clezio, yaşarken efsaneleşen yazarlardan. Yapıtlarına, çıktığı yolculukların kokusunu ve ruhunu katan Le Clez..»»

RAVENSBURGER PUZZLE -

Mustafa Kitabevi

Elif Ezgi Uzmansel

Boyut Yayın Grubu

“…her zaman insanın kendisini hapsettiği bir oda olduğunu düşünmüşümdür... Benim ki öyle bir oda olmalıydı ki, hapsolduğumda özgürleşebilmeliydim. Siz kendinizinkine karar verin… Ben, benimkini bulamadım.” Öyküleriyle ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller alan genç ve yetenekli bir yazardan, Elif Ezgi Uzmansel’den sarsıcı bir ilk kitap. Hayatını gündelikçilik ve hastabakıcılık ya..»»
Komisyon

Okyanus Yayıncılık

İçindekiler: - Türkçe - Matematik - Geometri - Tarih - Coğrafya - Vatandaşlık »»
Alessandro Baricco

Can Yayınları

Denizin portresini yapan ressam, henüz tanışmadığı bir kadına aşk mektupları yazan bilimadamı, erkekleri baştan çıkaran çekici kadın, gizemli bir hastalığın pençesindeki genç kız... Deniz kenarındaki bir pansiyonda yolları kesişir, hayatları iç içe geçer. İnsan olmaya dair türlü illetle boğuşurken bu pansiyona sığınmışlardır adeta. Ve herkesi kuşatan, kucaklayan "okyanus deniz", hepsi için bir k..»»
Bedri Baykam

Piramid Yayıncılık

Amerika'nın ***Sonsuz Okyanus***unda Genç Bir Savaşçı Bedri Baykam'ın dünyaca ünlü küçük bir sanatçı olarak ortaya çıkışını ve ***Paris*** yıllarını aktaran ***Harika Çocuk*** kitabının ardından ***Sonsuz Okyanus***, sanatçının Amerika dönemini en detaylı biçimde aktarıyor. Zannedilenin aksine, cebinde yalnız 800 dolarla, genç bir kız uğruna 1980'de California'ya taşınan Baykam..»»
W. Chan Kim

CSA Yayın Ajansı

***Mavi Okyanus Stratejisi'ni okuduktan sonra rekabete bakış şekliniz değişecektir. Kim ve Mauborgne, kavgacı değil, yaratıcı yaklaşıma sahip bir stratejinin izlenmesi için ikna edici kanıtlar sunmaktadır. Değre yenilemeyi ve kurumsal paydaşlığı vurguluyor olması bile bu kitabı hem işletme yöneticiler hem de öğrencileri için okunması gereken bir kitap yapmaktadır. - Carlos Ghosn- ..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »