Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Windows 7 loader 1.6.1 indir gezginler Kitabı - Windows 7 loader 1.6.1 indir gezginler Kitapları

Windows 7 loader 1.6.1 indir gezginler konu başlığında toplam 64 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Windows 7 loader 1.6.1 indir gezginler kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Office 2007***

Seçkin Yayıncılık

Bilgisayarınız varsa veya almayı düşünüyorsanız, bu kitap sayesinde bilgisayar kullanmayı, kendi başınıza çok kolay ve rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kitapta, Windows`un son sürümü olan Vista ile birlikte, Office 2007 programları; Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007, Outlook 2007 konuları detaylı, basit ve sade bir dil ile anlatılmıştır. Bilgisayar kullanıcılarının en çok iht..»»

Jerry JoyceMarianne Moon

Arkadaş Yayınevi

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Yoldan Windows Vista, Microsoft’un yeni kuşak işletim sistemi olan Windows Vista’yı hızlı ve kolay yoldan öğrenmenizi sağlayacak bir kaynaktır. Kitap boyunca takibi kolay adımlar ve ekran görüntüleri tam olarak size ne yapacağınızı gösterir ve öğrendiklerinizi hemen uygulayabilmenize yardımcı olur; kullanışlı ipuçları ise size yeni yöntemler ve kısayollar öğretir. ..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Bu kitap, Zirvedeki Beyinler serisinin işletim sistemi ve sistem mühendisliğine yönelik ilk kitabıdır. Serinin bundan önceki kitapları ile Microsoft’un Yazılım Mühendisliği sınavlarına hazırlanabiliyorken, Windows 2003 Server&XP Professional ile çok rahat bir şekilde 2003 Sistem Mühendisliği sınavlarına hazırlanabileceksiniz.»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Windows işletim sistemi değişip geliştikçe Delphi de kendisini ona uydurmaya devam etmektedir. Daha önceki sürümlerde oluşan birtakım eksiklikler burada giderilerek, aynı zamanda sisteme eklenen yeniliklere de destek vererek Delphi’nin bu sürümüne ait detaylı bilgileri bu kitapta bulabileceksiniz.»»
Onur Salman

Palme Yayıncılık

Windows XP-SP2 (Service Pack 2) işletim sistemine ait güzel, estetik ve bilgisayarı kullanırken göz zevkine hitap etmesi açısından, içerisinde bulunan güzellikleri fark ettirmeyi amaçlayan kitapta, birçok temel kuralı bulabileceksiniz. Ayrıca temel ağ oluşturma teknikleriyle en çok karşınıza çıkan problemlerden donanım tanıtma işlemine ağırlık verilerek birçok yeni cihazı bilgisayara tanıtarak ver..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Visual Studio 2003 ve 2005 sürümlerinde Windows Mobile uygulamaları geliştirmek oldukça basitleştirilmiştir. Burada bulunan .NET Compact Framework yapısı, Mobil aygıtları için geliştirilmiştir. Bu kitapta teknolojinin getirdiği son yenilikleri bulabileceksiniz.»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Windows Mobile ile uygulama geliştirmek, aynen .NET platformunda normal program yazmak gibidir. Bünyesinde çok az farklılıklar olmasına rağmen, birçok şey aynıdır.»»
Cankat Akdemir

Palme Yayıncılık

Bu kitap size Windows XP İşletim sistemini ve Internet Explorer, Outlook Express, Windows Media Player ile Office XP yazılımlarını kendi beklentileriniz doğrultusunda nasıl özelleştirebileceğinizi, temel seviye işlemlerinden sıyrılıp nasıl ileri seviye işlemler gerçekleştirebileceğinizi açıklamayı amaçlar. Bunların dışında sisteminizin performanını artırma, hatalara karşı önlem alma ve oluşan bazı..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Microsoft Windows VISTA »»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Windows SERVER 2008 TCP / IP»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »