Bir politikacının amacı sürekli iktidar olmaktır. Bu çaba ona çoğu zaman sorun çözme görevini unutturur. Jean Monnet [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Wi fi mediaconnect_setup.exe Kitabı - Wi fi mediaconnect_setup.exe Kitapları

Wi fi mediaconnect_setup.exe konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Wi fi mediaconnect_setup.exe kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Intermedia Yayınları

From the Publishers It has been thirteen years since we puplished the first Turkey Almanac. During those years, Turkey has seen various economic crises and corresponding recoveries. In the same period, Turkey has been governed by different political parties and pursued diverse economic policies. World affairs, developments in the proximity have also shaped the course of events i..»»
Ramazan AktaşAli AlpMete DoğanayÜnsal BanEkin Tokat

Gazi Kitabevi

Finans Matematiği: Exel Uygulamalı»»
I. PulkinaE. Zakhava-Nekrasova

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Russian a Practical Grammar With Exercises»»
S. A. KhavroninaA. I. Shirochenskaya

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Russian In Exercises»»
Metin Ceylan

Hacettepe-Taş Kitapçılık

Konuların anlatımının Türkçe verilmesinin nedeni, yabancı dile yeterince hakim olamayan kişilerin öğrenme aşamasında konuları daha iyi anlamalarını sağlamaktır. Zamanlar, Dolaylı Anlatım, Koşul Tümceleri, Belirteç Tümceleri vb. gibi konuların ayrıntılarına inilmeye çalışılmıştır. Bu yöntemle daha çok bilgi verilmesi düşünülmüştür. "Clause for Translation" bölümüyle çeviri için kaynak sağlanması ..»»
Eşref Küçük

Adalet Yayınevi - Ders Kitapları

Bu çalışmada, birinci bölümde, exercitor navisin sorumluluğunun doğmasında etkili olan Roma aile yapısı, Roma hukukundaki temsil kurumunun özelliği ve actio exercitorianın da içinde yer aldığı ek nitelikteki davalar -actiones adiecticiae qualitatis- incelenmiş; böylece actio exercitorianın ortaya çıkışı ve Roma hukukundaki yeri saptanmıştır. İkinci bölümde ise, actio exercitoriadan do..»»