Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Volkan demirel aslen nereli Kitabı - Volkan demirel aslen nereli Kitapları

Volkan demirel aslen nereli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Volkan demirel aslen nereli kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ali Recan

Merlin Yayınları

Dokuz Canlı Adam Firar Gecesi Kırmızı Alarm - Mig uçaklarını incelemek için Rusya'ya giden Yüzbaşı Volkan, başka bir ülkenin ajanları tarafından bir kaç kez öldürülmek istenir. Son olarak, birlikte çalıştığı yüzbaşı Olga ile tiyatrodan dönerlerken araba ile kaçırılırsa da bir fırsatını bulup adamların elinden kurtulur. Ancak yaralanmıştır... (Derginin İçinden) ..»»
Ali Recan : Dergi |

Merlin Yayınları

İçindekiler Hayalet Denizaltı-Devam Weissmann'în Sırrı Ölüm Tuzağı Yaşamak İçin Öldür Ay'daVuruşanlar Weissmann'ın Son Kozu Ölüm Noktasına Doğru Çok Gizli Gizli Görev Volkan'a Suikast »»
Ali Recan : Dergi |

Merlin Yayınları

İçindekiler Kafkas Dağlarında Ölüm Karanlığın Savaşçısı Yedi Korkusuz Komando 3 Tam Macera Uçak Tanıtımları Posta Kutusu Sayfası »»