Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Veysi kurt tcdd Kitabı - Veysi kurt tcdd Kitapları

Veysi kurt tcdd konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Veysi kurt tcdd kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mustafa Altundağ

MVT Yayıncılık

17. yüzyıl Osmanlı coğrafyasında siyasal, ekonomik ve toplumsal istikrarsızlıkların hüküm sürdüğü bir dönemde padişah 1. Ahmed'e bu sorunlara dair çözümler önermek adına Veysi'nin 1608 yılında kaleme alarak bizzat kendisine sunduğu klasikleşmiş bir eserdir, Hab-name. Dilinin girift ve süslü olduğu söylemiyle genellikle uzak mesafeden bakılan bu eser, dil incelemesi, çevriyazısı, günüm..»»
Mustafa Altun

MVT Yayıncılık

17. yüzyıl Osmanlı coğrafyasında siyasal, ekonomik ve toplumsal istikrarsızlıkların hüküm sürdüğü bir dönemde padişah I. Ahmed'e bu sorunlara dair çözümler önermek adına Veysî'nin 1608 yılında kaleme alarak bizzat kendisine sunduğu klasikleşmiş bir eserdir, Hâb-nâme. Dilinin girift ve süslü olduğu söylemiyle genellikle uzak mesafeden bakılan bu eser, dil incelemesi, çevriyazısı, günümüz diline akt..»»