Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM



Kitap Ara:
Kitap Kişi

Trt spikeri ayfer durak Kitabı - Trt spikeri ayfer durak Kitapları

Trt spikeri ayfer durak konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Trt spikeri ayfer durak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Patricia Cornwell

Altın Kitaplar Yayınevi

Son Durak»»
Can DündarNebil Özgentürk

Alfa Yayınları

Necdet Mahfi Ayral, Rasih Nuri İleri, Hıfzı Topuz, Memduh Ün, Yaşar Kemal, Ferruh Bozbeyli, Recep Bilginer, Tuncel Kurtiz, Recep Tayip Erdoğan, Mustafa Sarıgül...

Onlar, bu ülkenin düşün dünyasına, sanat hayatına can katan isimler...

Kimi sinemacı, kimi edebiyatçı , kimi felsefeci, kimi politikacı...

Farklı coğrafyalardan, farklı amaçlarla İstanbul`a geldiler.

Bir hayat kavgasın..»»

Orhan Aydın

Sistem Yayıncılık

Çagdas Edebiyat»»
Necdet İçel

Samanyolu Yayıncılık

Uluslar arası arenada sürekli gündemde olan Suriye'nin başkenti Şam'ı tanıdıkça dünyaya yön veren bir medenyetin köklerine doğru bu kitap ile bir yolculuğa çıkacaksınız. Kıyamet zamanı insanların toplanacağı ve güven içinde kalabilecekleri bir yer olarak rivayet edilen Şam, Kur'an-ı Kerim'de işaret edilen birkaç yerleşim bölgesinden biri... Hz. Muhammed (s.a.v.)'in hadislerinde övgüyle söz et..»»
Ş. İbrahim Yıldırım

Uğur Yayınları

LYS'ye Hazırlık Türk Edebiyatında 26 Durak 254 Şair ve Yazar »»
Esra Okutan

Final Kültür Sanat Yayınları

Durak Kedisi, kendini bildi bileli bir otobüs durağında yaşıyordu; burası onun eviydi. Duraktan gelip geçen her şey onun için bir oyuna dönüşüyordu. Esme ise Durak Kedisi'nin en yakın dostuydu. Günlerden bir gün, Esme'nin okul servisinden üzgün bir hâlde indiğini gören Durak Kedisi, en yakın dostunun derdine bir çare bulmak için kafa yormaya başladı. Sonunda bulduğu çare sadece Esme'nin değil, her..»»
Ester Almelek

Minval Yayınevi

İzmir. Güzel İzmir... Bu 8 bin 500 yıllık kozmopolit şehrin Bornova meydanında, elinde kitabı olan Amazon heykeli tektir dünyada. Bir efsaneye göre, Smyrna ( İzmir ) şehri, erkeklerin aralarında yaşamasına izin vermeyen ve iyi ok atabilmek için göğüslerinden birini kestikleri söylenen Amazonlar tarafından kurulmuştur. Gerçi İzmir'in kuruluşunu anlatan başka efsaneler de vardır ve bu efsanelerd..»»
Ş. İbrahim Yıldırım

Beta Yayınları

Halk Edebiyatı Divan Edebiyatı Tanzimat Edebiyatı Servetifünun Edebiyatı Fecriâti Topluluğu Milli Edebiyat Beş Hececiler Yedi Meşaleciler Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Şiir Öz Şiir Anlayışını Sürdüren Şiir Serbest Nazım Toplumcu Şiir Garip Hareketi (I. Yeni) Maviciler II. Yeni Şiiri Garip Dışında Yeniliğini Sürdüren Şiir Toplumcu Şiir Zevk ve Anlayışını Ö..»»
Ester Almelek

Minval Yayınları

İzmir. Güzel İzmir… Bu 8 bin 500 yıllık kozmopolit şehrin Bornova meydanında, elinde kitabı olan Amazon heykeli tektir dünyada. Bir efsaneye göre, Smyrna ( İzmir ) şehri, erkeklerin aralarında yaşamasına izin vermeyen ve iyi ok atabilmek için göğüslerinden birini kestikleri söylenen Amazonlar tarafından kurulmuştur. Gerçi İzmir’in..»»
Pierdomenico Baccalario

Doğan Egmont

Otto Folgore Perotti’nin okulu kapansa da, onun tatile ayıracak zamanı yok. Çünkü sevgili dostu robot Galeno ile birlikte Cyborialıları bir an önce seçmesi gerek. Özenle hazırladığı çağrısına yalnızca üç kişi yanıt veriyor: iki tuhaf kardeş ile Otto’nun hayatında gördüğü en güzel kız olan Anna. Her şeyin yolunda gittiğini düşünürlerken bir anda Galeno’nun ortadan kayboluşu, tüm p..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »