Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Trt spikeri ayfer durak Kitabı - Trt spikeri ayfer durak Kitapları

Trt spikeri ayfer durak konu başlığında toplam 14 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Trt spikeri ayfer durak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Patricia Cornwell

Altın Kitaplar Yayınevi

Son Durak»»
Can DündarNebil Özgentürk

Alfa Yayınları

Necdet Mahfi Ayral, Rasih Nuri İleri, Hıfzı Topuz, Memduh Ün, Yaşar Kemal, Ferruh Bozbeyli, Recep Bilginer, Tuncel Kurtiz, Recep Tayip Erdoğan, Mustafa Sarıgül...

Onlar, bu ülkenin düşün dünyasına, sanat hayatına can katan isimler...

Kimi sinemacı, kimi edebiyatçı , kimi felsefeci, kimi politikacı...

Farklı coğrafyalardan, farklı amaçlarla İstanbul`a geldiler.

Bir hayat kavgasın..»»

Orhan Aydın

Sistem Yayıncılık

Çagdas Edebiyat»»
Necdet İçel

Samanyolu Yayıncılık

Uluslar arası arenada sürekli gündemde olan Suriye'nin başkenti Şam'ı tanıdıkça dünyaya yön veren bir medenyetin köklerine doğru bu kitap ile bir yolculuğa çıkacaksınız. Kıyamet zamanı insanların toplanacağı ve güven içinde kalabilecekleri bir yer olarak rivayet edilen Şam, Kur'an-ı Kerim'de işaret edilen birkaç yerleşim bölgesinden biri... Hz. Muhammed (s.a.v.)'in hadislerinde övgüyle söz et..»»
Ş. İbrahim Yıldırım

Uğur Yayınları

LYS'ye Hazırlık Türk Edebiyatında 26 Durak 254 Şair ve Yazar »»
Esra Okutan

Final Kültür Sanat Yayınları

Durak Kedisi, kendini bildi bileli bir otobüs durağında yaşıyordu; burası onun eviydi. Duraktan gelip geçen her şey onun için bir oyuna dönüşüyordu. Esme ise Durak Kedisi'nin en yakın dostuydu. Günlerden bir gün, Esme'nin okul servisinden üzgün bir hâlde indiğini gören Durak Kedisi, en yakın dostunun derdine bir çare bulmak için kafa yormaya başladı. Sonunda bulduğu çare sadece Esme'nin değil, her..»»
Ester Almelek

Minval Yayınevi

İzmir. Güzel İzmir... Bu 8 bin 500 yıllık kozmopolit şehrin Bornova meydanında, elinde kitabı olan Amazon heykeli tektir dünyada. Bir efsaneye göre, Smyrna ( İzmir ) şehri, erkeklerin aralarında yaşamasına izin vermeyen ve iyi ok atabilmek için göğüslerinden birini kestikleri söylenen Amazonlar tarafından kurulmuştur. Gerçi İzmir'in kuruluşunu anlatan başka efsaneler de vardır ve bu efsanelerd..»»
Ş. İbrahim Yıldırım

Beta Yayınları

Halk Edebiyatı Divan Edebiyatı Tanzimat Edebiyatı Servetifünun Edebiyatı Fecriâti Topluluğu Milli Edebiyat Beş Hececiler Yedi Meşaleciler Milli Edebiyat Zevk ve Anlayışını Sürdüren Şiir Öz Şiir Anlayışını Sürdüren Şiir Serbest Nazım Toplumcu Şiir Garip Hareketi (I. Yeni) Maviciler II. Yeni Şiiri Garip Dışında Yeniliğini Sürdüren Şiir Toplumcu Şiir Zevk ve Anlayışını Ö..»»
Yurdakul Fincancıoğlu

Büke Yayınları

Demirel'i öteki siyasilerden farklı yapan özelliği, genel Türk siyasetçi tipinin küçük-burjuva aydın karaterine köylü karakterini aşılayabilmiş olmasıdır. O nedenledir ki bazen köylü gibi davranır, bazen küçük-burjuva aydın gibi. Ama hiç zengin gibi davranmaz, hiç üniversite hocası gibi davranmaz. Onu küçük-burjuva aydınlar arasında birinci yapan, köylü kimliğinin biçimlendirdiği, hal..»»
Mehmet Yaşın

Ekin Yayın Grubu

Tatil mevsimi geliyor!..

Nisan ayı tatil programlarının düşünülmeye ve aynı zamanda kısa provaların yapılmaya başlandığı zamandır. Büyük kentlerin yakın çevresine günübirlik ya da hafta sonu kaçamaklar yapılır. Lezzet Durakları bütün bu kısa programları da etkileyecek, lezzet meraklılarının programlarını değiştirecek.

Yolda ve tatilde…

Lezzet Durakları`2008 tatile çıkan herkesi..»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »