Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Terazi burcu gunluk fal 10 ekim Kitabı - Terazi burcu gunluk fal 10 ekim Kitapları

Terazi burcu gunluk fal 10 ekim konu başlığında toplam 13 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Terazi burcu gunluk fal 10 ekim kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Terazi 23 Eylül 22 Ekim»»
Seçkin Yayıncılık

Seçkin Yayıncılık

Hukukun her alanını kapsayan bir çerçevede; uygulamada ortaya çıkan sorunlara çözüm getiren, yeni kurumları inceleyen, yüksek yargı kararlarını değerlendiren çok sayıda hakemli ve hakemsiz makalenin yanı sıra içtihatlara, mevzuat değişikliklerine ve güncel haberlere de yer veren Terazi Hukuk Dergisi doyurucu içeriğinden dolayı birçok kütüphanede kendine kısa sürede yer edindi. Bunun yanı sıra, aka..»»

Seçkin Yayıncılık

- Dilek DULAY: İş Hukuku Çerçevesinde Mobbing Kavramı - Muktedir LALE: İnternet Bankacılığında Hukuki Sorumluluk - Ersan ŞEN - Yasemin YURTTAŞ: Bilgisayar Programları Karşısında Özel Hayatın Korunması - İlhami GÜNEŞ: Marka Tescilinin Rolü - Ömer ÖMEROĞLU: Organ ve Doku Ticareti Suçu - Hasan Tahsin GÖKCAN: Gizli Kamera Kaydı Delil Olarak Kabul Edilebilir mi? - Mustafa KÖKSAL: Sosyal Risk İlke..»»
Bilsen Başaran

Pupa Yayınları

Dikkat dikkat! Bir dakika sonrası çok geç olabilir! İnsanoğlu yaşamını tartan terazinin kefelerini kırdı, ayarını bozdu. Çünkü çok güçlü olduğunu sanıyordu ve bunu kanıtlamanın peşindeydi. Derken öyle bir an geldi ki başına üşüşen felaketlerle, yangınlar, seller, kasırgalar, kuraklık, kıtlık ve daha niceleriyle şaşkına döndü. Doğa her yerde elindeki hassas terazisiyle ölçümler yapıyor, öyle yaşatı..»»
Hasan Kocabaş

Mozaik Yayınları

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyece..»»
23 Ekim Dengedeyim, O Halde Varım!

O Halde Varım! - M. Sarp Keskin - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Güzel, nazik ve güldüren... Bazen kararsız ama yine de sevecen. Aşık etmeyi de olmayı da seven... (Arka Kapak) »»
Sayı 88

Seçkin Yayıncılık

2013 yılının son sayısı ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi Kasım ve Aralık ayları, yeniden değerleme oranının ve buna bağlı olarak vergileri, harçları ve para cezalarını artıran bir dizi Bakanlar Kurulu kararının ve tebliğin yayımlandığı aylardır. Son ayına girdiğimiz 2013 yılında %7,80 olarak uygulanan yeniden değerleme oranı, karşılamaya hazırlandığımız 2014 yılında %3.93 olarak uygulanacaktır. ..»»
Mutlu Dinç

Seçkin Yayıncılık

Adli ara verme sona erdi. TBMM ise 1 Ekim'de yeniden çalışmaya başlayacak. Bu yeni yayın dönemimizde, Terazi ailesi olarak birbirinden dikkat çekici çalışmalarlayine karşınızda olacağız. Değerli okurlarımız, değerli yazarlarımız, Sizlerin de bildiği gibi, gerçek anlamıyla bir derginin oluşturulma ve yayınlanma süreci, oldukça canlı, tartışmalı ve yorucu bir süreçtir. Her yıl dönümünde yinelediğimi..»»
Mutlu Dinç

Seçkin Yayıncılık

Değerli okurlarımız, Meclis'in yeniden çalışmaya başlamasıyla, gözler yeni Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Tasarısı ile Gelir Vergisi Kanunu Tasarısına çevrildi. Önümüzdeki günlerde, her zamanki siyasal tartışmaların yanında, bu iki tasarı ağırlıklı olarak gündemde yer alacak gibi görünüyor. Bu sayımızda, Emine Özdamar'ın, ***Ticari Satışlarda Temerrüde İlişkin Özel Durumlar*** başlıklı ve Ra..»»
Mutlu Dinç

Seçkin Yayıncılık

Adli ara verme ya da adli tatil geçtiğimiz ay sona erdi. Meclis yeniden çalışmalarına başlıyor. Artık, yeni bir çalışma dönemine giriyoruz. Terazi Hukuk Dergisi, yine birbirinden değerli yazılarla karşınızda… Caner Gürühan'ın ***İdari Yargının İdareden Kaynaklanan Sorunları ve Çözüm Önerileri*** başlıklı; Esra Cenkci ile Mehmet Çetinkaya'nın ortak çalışması ***Ticari Vekilin Kambiyo Taahhüdünde Bu..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »