Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Tamara gurbanoglu Kitabı - Tamara gurbanoglu Kitapları

Tamara gurbanoglu konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Tamara gurbanoglu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Selim Temo

Epilog Yayınları

a a h Tamara' niye mi tutuyorum ellerini niye mi dönüyorum köklerime sen ki bir'den çok... çoktan fazla ve kelimenin birkaç anlamıyla dişi ve ben tutuşmalıyım Tamara bir aşk da mutlu bitsin yaşam ve ölüm iki hasım şimdi iki şüpheli şahıs her an biriyim Tamara (Tanıtım Yazısından) »»
Nihal Bıkım

Kanguru Yayınları

Son bir kez bak gözlerime sevgilim. Son bir kez... Son bir kez... Gideceksin nasıl olsa. Boşlukta sallanacak gözlerim, Asılacak belki sonra en uzak yıldıza... Okşama saçlarımı ama. Geçirme arasından efsunlu parmaklarını, Çekme yağmura kesen kokusunu içine, Sokulma nefesime... Zira deliler ülkesinde deliydim ben, Gökkuşağının renklerini aralayan. Sen de yalancıların efendisi, Yüreğimi ..»»