Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Taklit yapan kedi oyunu oyna Kitabı - Taklit yapan kedi oyunu oyna Kitapları

Taklit yapan kedi oyunu oyna konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Taklit yapan kedi oyunu oyna kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Jean-Jacques Rousseau

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Jean-Jacques Rousseau (1712-1778): Bilimler ve Sanatlar Üstüne Söylev`den Toplum Sözleşmesi`ne ve Emile`e, İnsanlar Arasında Eşitsizliğin Kaynağı`ndan İtiraflar`a, insanlık tarihinde çığır açan Aydınlanma düşüncesinin en önemli Romantik düşünür-yazarıdır. Melodi ve Müziksel Taklit ile İlişki İçinde Dillerin Kökeni Üzerine Deneme ise, Rousseau`nun ilk ses olarak kabul ettiği "doğanın çığlığı"nda..»»

Mustafa Ünverdi

Ankara Okulu Yayınları

İmanın rasyonel temele dayanması hem onun tutarlığı hem de ahlakiliği açısından öenmlidir. Buna ek olarak şüpheden arınmamış bir inanç korkuların bastırıldığı bir kabul edilir. Bu yüzden imanını akli delillerle test etmekten kaçınan ve sadece hayatının bir anında bir şekilde edinmiş olduğu imana sarılan insani inancından çalıntı hazlar alıyor ve kendisini risk altında hissediyor demektir. Bu bağla..»»
Simon Rickerty

Uçan Fil

***Haklıymışsın Bella, birbirine benzemek çok eğlenceli!*** Aynı olmak istemiyorlar… Birbirlerinden ayrı da duramıyorlar… (Tanıtım Bülteninden) »»