Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Solidworks 2013 serial no Kitabı - Solidworks 2013 serial no Kitapları

Solidworks 2013 serial no konu başlığında toplam 17 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Solidworks 2013 serial no kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kadir GökArif GökH. Güran Ünal

Seçkin Yayıncılık

Özellikle son versiyonları ile modelleme de büyük gelişmeler kaydeden SolidWORKS, bilgisayarlı çizim alanında kullanıcı kitlesini bir kat daha artırmıştır. Gelişmiş modelleme komutları ile 3 boyutlu çalışmalarınızı daha esnek ve kolay bir şekilde yapma imkânını bulacaksınız. Her bir komut açıklamalı olarak anlatılan bu kitapla SolidWORKS programını rahat bir şekilde öğrenecek 3 boyutlu tasarıml..»»

Mahmut GülesinTevfik AyAbdülkadir GüllüAbdulmecit GüldaşOnuralp Uluer

Asil Yayınevi

2B Taslak Çizim(Sketch) Katı (Solid) Modelleme Montaj (Assembly) Yüzey Modelleme Sac Metal (Shett Metal) Modelleme Teknik Resim Görünüşleri Çıkarma .... SolidWorks iel çizim ve tasarımda uzmanlaşmak isteyenelr kullanıcılar bu kitapta hazırlanan örnekleri başkasına ihtiyaç duymadan yapabilecektir. Her modelleme için izlenmesi gereken yol ve işlem sırası detaylı anl..»»
Mahmut GülesinAhmet ÖzdemirAbdülkadir GüllüAbdulmecit GüldaşOnuralp Uluer

Asil Yayınevi

2B Taslak Çizim Katı Modelleme Teknik Resim Görünüşleri Çıkarma Sac Metal Parça Modelleme Yüzey Modelleme Montaj ve Simülasyon CosmosXPress ile Analiz »»
CosmosMotion

Seçkin Yayıncılık

Bilgisayar destekli tasarım, üretim ve yapısal analiz konuları, makine sektörünün en önemli başlıklarıdır. Bilgisayar destekli mekanik tasarım dendiğinde, ilk akla gelen de şüphesiz SolidWorks yazılımdır. En çok bilinen ve bu alanın vazgeçilmezidir. SolidWorks yazılımını baş tacı yapan, bilgisayar destekli mekanik tasarım yazılımları içerisinde kullanım kolaylığı ve esneklik açısından lider konumd..»»
Haluk GüneşM. Akif KuntSaip Kunt

Gazi Kitabevi

SolidWorks, Microsoft Windows sisteminin avantajları ile bir uyum içerisinde çalışan geliştirilmiş bir grafik programıdır:SolidWorks parça çizimdeki grafik hızı ve diğer programlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde çok iyi bir performans veren yazdım olmasının yanında bir analiz ve tasarım yazılımıdır. İlk bölümde SolidWorks `a gene! bir giriş yaparak menülerin tanıtımı ve bol örnek çiz..»»
Mustafa ErkmenAli Naci Bıçakçı

Beta Basım Yayım

Solidworks 2008 (Cd’li)»»
Faruk Mendi

Gazi Kitabevi

Son yıllarda yaptığı atılımlarla, sanayi ve eğitim kurumlarında büyük bir kullanıcı kitlesine erişen Solidworks, Windows altında çalışan bir çizim, modelleme ve analiz programıdır. Bu kitap, SolidWorks programının en son versiyonuna göre, tüm yenilikleri içerecek şekilde büyük bir emek ve titizlikle hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında temel strateji; komutların okuyucunun en kolay şekilde..»»
Sevilay Turgut

Seçkin Yayıncılık - Bilgisayar Kitapları

Programı kendi kendine öğrenmek isteyen, birçok üniversite ve mesleki kurslarda ders kitabı olarak kullanılan ve makine sanayinin yoğun olduğu yerlerdeki uygulamacılar tarafından da talep edilen kitap, SolidWorks'ün 2011 Versiyonu ile 4. baskısını yapmıştır. Kitap SolidWorks'ü merkez alarak, MoldFlow, Simulation, Motion ve SolidCAM'i başlangıçtan ileri seviyeye kadar kitabın ekinde..»»
Mustafa ErkmenAli Naci Bıçakçı

Beta Yayınevi - Bilgisayar Kitapları

SolidWorks içerisinde yet alan tüm araç çubukları, Araç çubuklarına ait; Komutların ve alt komutların resimlerle gösterilerek açıklanması Açılır özellik pencerelerinin resimle gösterilmesi ve uygulamalı anlatılması İki ve üç boyutta temel ve ileri seviye konularını işleyen, eksiksiz anfatım Konu içerisinde uygulayarak öğrenme, Konu sonunda tekrar yapmak için yeterli sayıda hazırlanmı..»»
Haluk GüneşM. Akif KuntSaip Kunt

Gazi Kitabevi - Bilgisayar Kitapları

SolidWorks, Mücrosoft Windows sisteminin avantajları ile bir uyum içerisinde çalışan geliştirilmiş bir grafik programıdır. SolidWorks parça çizimdeki grafik hızı ve diğer programlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde çok iyi bir performans veren yazılım olmasının yanında bir analiz ve tasarım yazılımıdır. İlk bölümde SolidWorks'a genel bir giriş yaparak menülerin tanıtım..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »