Amansız bir aşkın acı bir umutsuzluk içinde kıvrandırdığı kimseler gider, gözlerden uzak bulunan ağaçlıklı yollarda saklanırlar... Vergilius [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Seher dilovan kiminle evli Kitabı - Seher dilovan kiminle evli Kitapları

Seher dilovan kiminle evli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Seher dilovan kiminle evli kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İsmail Bilgin

Timaş Yayınları

Kurtuluş Savaşı'nın gerçek kahramanları ve en heyecanlı maceraları bu seride! Cesaret, fedakarlık ve umut kahramanı olan bu isimler, artık çok yakınınızda! (Arka Kapak) »»
Ulviye Alpay

Dünya Ağacı Yayınları

İçindekiler: Seher Kuşu Filamingo Hayvanlar ve İnsanlar Kuş Evi »»
Osman Tatar

Murat Kitabevi

Duramaz Oldum Başköşede yerim vardı bir zaman Artık hiçbir işe yaramaz oldum Vız gelirdi bana kar ile boran Şimdi ayaküstü duramaz oldum Bir zamanlar aktım coştum, duruldum Gül diyerek dikenlere sarıldım Çekildim kenara artık yoruldum Hiç bir eşe dosta varamaz oldum Tatar'ın bağında bülbül ötmüyor Ocağım köreldi, duman tütmüyor Artık kollarıma gücüm yetmiyor Cananımı bile saramaz..»»