Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mbs.meb.gov.tr meslek testi Kitabı - Mbs.meb.gov.tr meslek testi Kitapları

Mbs.meb.gov.tr meslek testi konu başlığında toplam 246 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mbs.meb.gov.tr meslek testi kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
H. Gül Akay

Esin Yayınevi

COCUK GELISIMI KIZ MESLEK LISELERI ICIN»»
Jiddhu Krishnamurti

Ayna Yayınevi

“Bütün gizli, şüpheli, karmaşık, süslü ve tutsak edici olana karşı duran bir isim: Krishnamurti. İşte günümüzde gerçeklik ustası olarak adlandırılabilecek bir insan. Tek başına bir adam.” Henry Miller “Her insanın geçimini doğru yoldan sağlamanın ne olduğunu bilmesi gerekmez mi? Eğer biz açgözlü, kıskanç ve güç peşindeysek, o zaman geçimimizi sağlama yollarımız içsel isteklerimize ..»»
Harun Tepe

Türkiye Felsefe Kurumu Yayınları

Son yıllarda meslek etiklerinden daha sık söz edilmeye başlandı. Çeşitli mesleklerde karşılaşılan etik sorunların gittikçe daha fazla farkına varılmasıyla birlikte meslek etiklerinin sayısı da arttı. Etik sorunları aşmak için her meslek kendi meslek ilkelerini geliştirmeye girişti. Sonuçta meslek kendi meslek ilkelerini geliştirmeye girişti. Sonuçta neredeyse meslek sayısı kadar "etik" ortaya ç..»»

Fethullah Gülen

Nil Yayınları

Neden “Kırık Testi”? Hocaefendi, şiirlerini topladığı kitabına da “Kırık Mızrap” adını vermişti. Bu teşbihlerin özünde engin bir tevazu gizli, ilkin onu görmek gerekiyor; bir de ifadesi tam mümkün olmayan düşünce çilesini... Kırık bir mızrapla dile gelen sazın, kalbin en derin noktalarından derlenen nağmeleri bihakkın terennüm etmeye gücü yetebilir mi? Bunu en iyi o derin noktalarda çok boyutlu se..»»
Suna Dumankaya

Filika Yayınları

Kitabımda adı geçen bitkilerin çoğunu aktarlarda bir kısmını da evlerinizdeki raflarda bulabilir, varsa bahçenizden de toplayabilirsiniz. Kullanılacak bitkiler genelde taze olmalı veya temiz kurutulmuş cam kavanozda muhafaza edilmelidir. Kurutulmuş bitkileri bir yıl kullanabilirsiniz. Bazıları un haline getirilip maske olarak veya çay gibi demlenip kompres olarak kullanılır.

BİRİNCİ BÖLÜ..»»

Suna Acun

Esin Yayınevi

OKUL ONCESI EGITIMI KIZ MESLEK LISELERI ICIN»»
Zafer Ercan

Nemesis Kitap

"Uyuşturucu büyük bir sorun... Her evin önünde pusuda bekliyor... Her evin... Zafer Ercan bilmemiz gerekenleri söylüyor bize..." Ali Kırca... Bu kitap, alt başlığının da yansıttığı gibi bir erken uyarı sistemi. Öykülerde anlatılanlar, zihnimizde yerlerini kolayca bulabilirler. Hele öyküler gerçeğin ta kendisiyse... Çocuklarına düşkün, onları esirgemekten ve kollamaktan usanmayan anne babal..»»
Fethullah Gülen

Gazeteciler Ve Yazarlar Vakfı Yayınları

Bir ikindi namazı sonrası küçük bir salonda, kendisini ziyarete gelen dostlarının arasında sorulan sorulara "rahatsızım, kusura bakmayın" demeden cevaplar veriyor. Sorana değer veriyor, sorulana değer veriyor, adeta başka bir boyuta geçerek orada bulunanlara değil, bir kürsüden bütün Müslümanlara, insanlara sesleniyor. Şöyle diyor: "İmana, mü`mine, İslam`a, müslime cibilli olarak düşma..»»
Halit Ekici

Gelişim Kitabevi

Polis Adayları İçin Polis Meslek Yüksekokullarına Hazırlık Kitabı 2009. Kitap içeriğinde konu anlatımları ve konu testleri bulunmaktadır. 2001 ile 2008 yılları arasında çıkmış sorular kitapta yer almaktadır. 2009 baskısı olan kitap 4. kez basıldı. Polislik sınavlarına hazırlıkta bu kitap en büyük yardımcınız olacak. İçindekiler Genel Yetenek Türkçe ( %30 ) 36 Soru Matematik (..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »