Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Lg x130 notebook format atma Kitabı - Lg x130 notebook format atma Kitapları

Lg x130 notebook format atma konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Lg x130 notebook format atma kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İnci Birsel

Dünya Kitapları

MY COOKING NOTEBOOK FAVORITE RECIPES FROM MY KITCH»»
Ankara Elt

Ankara Elt

İngilizce`yi daha eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla hazırlanan English Notebook, 2 farklı seviyeden oluşmaktadır. »»
Ankara Elt

Ankara Elt

İngilizce`yi daha eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla hazırlanan English Notebook, 2 farklı seviyeden oluşmaktadır. »»
Veli Böke

Seçkin Yayıncılık

Kamulaştırmasız El Atma, ülkemizde kamu yararına işlenen bir haksız fiildir. Kamulaştırmasız El Atma Nedeniyle Tazminat Davaları nitelik olarak biz tazminat davası olmakla birlikte, tazminatın hesaplanması bakımından kamulaştırma davalarına benzemektedir. Üç bölümden oluşan bu eserde temel olarak; mülkiyet kavramından, kamulaştırmasız el atmanın unsurlarından, el atma nedeniyle tazminat davaları..»»
Yasin Ulusoy

Nobel Yayın Dağıtım

Kamulaştırmasız el atma kitabı; Yargıtay kararları ışığında Kamulaştırmasız el atma davaları; müdahalenin metni, Tazminat, Ecrimisil ve Bedel Davaları; Anayasa Mahkemesi, Uyuşmazlık Mahkemesi, Yargıtay’ın Örnek yargı kararları ile Kamulaştırma Kanunu ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile ilgili mevzuatları içermektedir.»»
Doris May Lessing

Harper Collins Publishers

The striking reissue of this classic Lessing novel. Widely regarded as one of the most influential books of the twentieth century. Anna Wulf is a young novelist with writer's block. Divorced, with a young child, and disillusioned by unsatisfactory relationships, she feels her life is falling apart. Fearing the onset of madness, she records her experiences in four coloured notebooks. The black note..»»
M. Barış Muslu

Doğan Novus

Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız… Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar konusunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık konusundaki paradigmaları değiştirecek, bildiklerinizi geçersiz kılacak bir kitabı tutuyorsunuz elinizde. Hastalık diye adlandırdığımız şeyin aslında bambaşka bir şey olduğunu anlayacak ve artik korkmayacaksiniz! Çünkü aslinda hastalikla..»»
Isabel Allende

Fourth Estate

The author of 'The House of the Spirits' returns with a gritty yet transcendent tale of teenage addiction. Abandoned by her parents as a baby, Maya has been brought up by her tough grandmother Nini and her gentle grandfather Popo. But at school, the teenage Maya finds herself drawn towards the wrong crowd. Before she knows what's happened, Maya's life has turned into one of drug addiction and c..»»
M. Barış Muslu

Doğan Kitap

Onlarca kişisel gelişim kitabı okudum. Hatta hemen hemen sadece kişisel kitabı okurum. Bildiğiniz kişisel gelişim kitaplarını unutun. Kısa bir süre motive olmak için diğerlerini, beyninize bir kez uyguladığınız zaman etki eden, tabiri caizse 'somut' tekniklerle 'anında' sonuç almak ve sonsuza kadar sorununuzdan kurtulmak için 'Beynine Format At'ı okuyun. Benim kişisel tecrübem budur.»»
Hasan Başar

İkinci Adam Yayınları

Artık milletvekillerinin ve il başkanlarının peşlerinden koşmak ve onlara yalvarmak zorunda kalmayacaksınız. Bütün talepleriniz BİMER kanalıyla milletvekillerine zimmetlenecektir. BİMER süreci sonucunda vatandaş yapılan hizmeti ve gelen cevabı puanlandıracaktır. Bu puantajlara göre milletvekili maaşı ödenecektir. İnşallah artık seçtiğiniz siyasileri veya siyasi partileri iş başından uzaklaştırm..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »