Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Lg x130 notebook format atma Kitabı - Lg x130 notebook format atma Kitapları

Lg x130 notebook format atma konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Lg x130 notebook format atma kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İnci Birsel

Dünya Kitapları

MY COOKING NOTEBOOK FAVORITE RECIPES FROM MY KITCH»»
Ankara Elt

Ankara Elt

İngilizce`yi daha eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla hazırlanan English Notebook, 2 farklı seviyeden oluşmaktadır. »»
Ankara Elt

Ankara Elt

İngilizce`yi daha eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla hazırlanan English Notebook, 2 farklı seviyeden oluşmaktadır. »»
Veli Böke

Seçkin Yayıncılık

Kamulaştırmasız El Atma, ülkemizde kamu yararına işlenen bir haksız fiildir. Kamulaştırmasız El Atma Nedeniyle Tazminat Davaları nitelik olarak biz tazminat davası olmakla birlikte, tazminatın hesaplanması bakımından kamulaştırma davalarına benzemektedir. Üç bölümden oluşan bu eserde temel olarak; mülkiyet kavramından, kamulaştırmasız el atmanın unsurlarından, el atma nedeniyle tazminat davaları..»»
Yasin Ulusoy

Nobel Yayın Dağıtım

Kamulaştırmasız el atma kitabı; Yargıtay kararları ışığında Kamulaştırmasız el atma davaları; müdahalenin metni, Tazminat, Ecrimisil ve Bedel Davaları; Anayasa Mahkemesi, Uyuşmazlık Mahkemesi, Yargıtay’ın Örnek yargı kararları ile Kamulaştırma Kanunu ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile ilgili mevzuatları içermektedir.»»
A`dan Z`ye Satış ***

Alfa Yayınları

Oyun oynamayı sevmiyorsunuz ama kendinizi her gün bin türlü oyunun içinde buluyorsunuz. Canınız sıkılıyor ama yine de bir şekilde oynuyorsunuz.

Kuralları koyan kişi olmadığınız için oyuna gelmek istemiyorsanız ya da günün birinde kuralları siz koymak istiyorsanız önce oyunu kuralına göre oynamayı bilmelisiniz.

Oyunda her oynayan değil sadece oynamasını bilenler kazançlı çıkarlar. Nede..»»

Richard Bartlett

Safir Yayınları

Çevrelendiğimiz dünyanın sadece beynimizde oluştuğunu ve beş duyumuz sayesinde anlam kazandığını biliyor musunuz? Peki ya bu çevrelendiğimiz dünyanın sadece bir yanılsama, bir Matrix olduğunu söylesem? Belki Matrix filmini hatırladınız... Peki Matrix`i aşabileceğinizi ve Gerçeğe adım atabileceğinizi söylesem bana inanır mıydınız? Kendi kaderinizi belirlemeye ne dersiniz? Bu Gerçeğin içinde en h..»»

Ali Arcak Edip Doğrusöz -

Seçkin Yayıncılık

Kitapta Yargıtay 3. ve 5. Hukuk Dairelerinden örnek kararlar bir araya getirilerek mevzuata ilişkin kanun maddelerinin sistematik bir şekilde açıklaması yapılmıştır. Ayrıca aramayı kolaylaştırmak için alfabetik arama cetveli de düzenlenmiştir.»»
Banesh Hoffman

Evrim Yayınevi

EINSTEIN YARATICI VE BASKALDIRAN TANRI ZAR ATMAZ»»
Mustafa Yakutcan

Karakutu Yayınları

TANRI ZAR ATMAZ SAYILARIN GIZEMLI DUNYASI»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »