Televizyonu çok eğitici buluyorum. Ne zaman biri televizyonu açsa, öteki odaya gidip kitap okuyorum. (Groucho Marx) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

GYS Görevde Yükselme Sınavları

GYS Görevde Yükselme Sınavları isimli konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
  GYS Görevde Yükselme Sınavları kategorisindeki kitaplar
Tugay FıratArif Şükrü Tarakçıoğlu

Öncü Kitap

Müdür Müdür Yardımcılığı Şube Müdürlüğü ve Şeflik Sınavları Çıkmış Sınav soruları paralelinde hazırlanmış konu anlatımlı soru bankası T.C. Anayasası 657 Sayılı Devlet Memurlerı Kanunu Kriz Yönetimi Ulusal Güvenlik ve Kriz Yönetimi Halkla İlişkiler T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürk İlkeleri Türkçe Resmi Yazışma Kuralları »»
Şükrü Türkmen

Alp Yayınevi

1) T.C. Anayasası bütünüyle ele alınıp değerlendirilmiş, Anayasanın genel esasları, Anayasada yer alan temel haklar ve ödevler ile devletin temel organları ele alınmıştır.

2) T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürk İlkeleri ile ulusal güvenlik konularına yer verilmiştir.

3) Devlet teşkilâtı ve teşkilât yapısı ile ilgili mevzuat üzerinde durulmuştur. Devlet Memurları Kanunu ve ilgili mevzu..»»

Mustafa GümüşMikail YiğitDöndü ÇınarCahit EpçaçanAyfer OkurNilgün TaçyıldızArife SolmazNagehan Deniz DeliktaşMünire Dinçer

Pegem Akademi Yayıncılık

GYS (Görevde Yükselme Sınavı) tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin mesleklerinde yükselmelerine olanak sağlayan bir sınavdır. Bu tür sınavların yapılması kamu kuruluşlarında çalışanlar için daha iyi kaynak ve daha iyi kitap gereksinimini ortaya çıkarmaktadır. Bu gereksinimi karşılamak üzere, nitelikli ürünlerin ortaya çıkmasında öncülük eden yayınevimiz, GÖREVDE YÜKSELME SINAVLARINA..»»
Alp Yayınevi

Alp Yayınevi

Milli Eğitim Bakanlığı GYS Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık 2010»»
Davut Karagöz

Dinamik Akademi Yayınları

2010 Sağlık Bakanlığı GYS Görevde Yükselme Sınavı Sotu Bankası Yönetmeliğine Uygun Tek Kitap TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI - Genel Esaslar - Temel Hak ve Ödevler Devletin Temel Organları -ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ, ULUSAL GÜVENLİK DEVLET TEŞKİLATI İLE İLGİLİ MEVZUAT 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU VE İLGİLİ MEVZUAT HALKLA İLİŞKİLER VE DAVRANIŞ KURALLARI -TÜ..»»
Hakan A. YavuzSüleyman ÖzarHüseyin KutlukBarış Bahadır Bilgehan

Asil Yayınevi

Bu kitap Kamu Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Denkliği Sınavlarına yönelik olarak, yayınevimizce hazırlanan serinin bir parçasıdır. Sağlık Bakanlığı personeline yönelik olarak hazırlamış olduğumuz bu çalışma “Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Yönetmeliği” esaslarına uygun olarak tasarlanmış ve okuyucuya sunulmuştur.»»
Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

GYS (Görevde Yükselme Sınavı) tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin mesleklerinde yükselmelerine olanak sağlayan bir sınavdır. Bu tür sınavların yapılması kamu kuruluşlarında çalışanlar için daha iyi kaynak ve daha iyi kitap gereksinimini ortaya çıkarmaktadır. Bu gereksinimi karşılamak üzere, nitelikli ürünlerin ortaya çıkmasında öncülük eden yayınevimiz, GÖREVDE YÜKSELME ve UNVAN..»»

Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personelin, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına daha iyi hazırlanmaları amacıyla "Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Hazırlık El Kitabı" hazırlanmıştır. Bu kitapta, a) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası; 1. Genel Esaslar, 2. Temel Hak ve Ödevler, 3. Devletin Temel Organları, b) Atatürk İlkeleri ve İnkıl..»»
Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personelin, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına daha iyi hazırlanmaları amacıyla "Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Hazırlık El Kitabı" hazırlanmıştır. Bu kitapta, a) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası; 1. Genel Esaslar, 2. Temel Hak ve Ödevler, 3. Devletin Temel Organları, b) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, U..»»