Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kaptan mack boyama Kitabı - Kaptan mack boyama Kitapları

Kaptan mack boyama konu başlığında toplam 73 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kaptan mack boyama kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Aysel Gürmen

Uçanbalık Yayınları

GEMISINI BATIRAN KAPTAN»»
Paul Biegel

Can Yayınları

KUCUK KAPTAN 1.KITAP»»
Attila İlhanSelim İleri

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Nam-ı Diğer Kaptan "Attila İlhan`ı Dinledim"»»

Denizler Kitabevi

"Efendi Kaptan Kurtar Bizi!", Osmanlı İmparatorluğu`nun son kırk yılına (1874-1914) tanıklık eden Mesudiye savaş gemisinin hikâyesidir. Bu hikâye, Mesudiye Zırhlısı`nın İngiliz tersanelerinde yaptırılma kararıyla başlamış, I. Dünya Savaşı`yla da son bulmuştur. Mesudiye Zırhlısı, bu dönem boyunca, Sultan Abdülaziz`in tahttan indirilişi, Meşrutiyetin ilânı, 93 Osmanlı - Rus Harbi, donanmanın Hali..»»
Cevat Fehmi Başkut

İnkılap Kitabevi

Deli Çavuş: Kaymakam Bey yok mu?
Tahrirat Katibi: (Dönüp bakarak.) Ooo sen misin Deli Çavuş? Gel bakalım.
Deli Çavuş: Kaymakam Bey yok mu?
Tahrirat Katibi: Yok, daha gelmedi.
Deli Çavuş: Öğlen oldu.
Tahrirat Katibi: Maaşını kes.
»»
Dav Pilkey

Altın Kitaplar Yayınevi

Kaptan Düşükdon ve Konuşan Tuvaletlerin Saldırısı " 9 +"»»
Dav Pilkey

Altın Kitaplar Yayınevi

Dünya gezegeni için karanlık ve belirsiz bir zamandı. Kötü adamlar, sokakları ele geçirmiş ve dünyadaki tüm süper kahramanlar kötülükle savaşamayacak kadar yaşlanmıştı. İşte tam o sırada ekstra güçlü, yeni gelişmiş bir süper kahraman ortaya çıktı: Kaptan Düşükdon.

O, hızlı bir kemerden daha hızlı, boksör şortundan daha güçlüydü. Kaptan Düşükdon, Adalet, Dürüstlük, Çekmiş ve Pamuklu Her Şey..»»

Rıfat Ilgaz

Çınar Yayınları

Kurtululuş sabaşın`nın cep hanesi ya İstanbul`dan kaçırılıyor, ya da Rusya`dan getiriliyor. Şile ya da Sivastopol kıyılarından cephanenin teknelerle İnebolu`ya; oradan da kağnılarla Ankara`yı taşınış öyküsü, acılarla ama kahramanlıkları erkeği cephede savaşan Kastamonu ve sahil kadınlarıdır. Şehit Şerife Bacılar, Halime Çavuş`lar, Halime kaptanlar...

Elinizdeki kitap, cidli bir kadın kaptan..»»

Dav Pilkey

Altın Kitaplar Yayınevi

"Ve Dünya Dışından Gelen İnanılamayacak Kadar Yaramaz Aşçı Kadınların Saldırısı (Ve Aynı Derecede Korkunç Zombi İneklerin Bunu İzleyen Saldırısı) "

Kaptan Düşükdon, önce şeytan Dr. Bebekbezi`ni yendi, sonra da korkunç, konuşan tuvaletleri yok etti... Şimdi ise kendi canını kurtar-mak için savaşıyor. Bakalım Kaptan Düşükdon ve yaratıcıları George`la Harold, tüm dünyayı ele geçirmeye çalışan..»»

Jules Verne

Altın Kitaplar Yayınevi

«Gezgin» Yelkenlisi 2 Şubat 1873 günü, Gezgin adlı yelkenli 43 derece 57 dakika güney enleminde ve 165 derece 19dakika doğu boylamında bulunuyordu. San Fransisco`da, güney denizlerinde balık avlamak üzere denize indirilen bu dört yüz tonilatonluk yelkenli gemi, Kaliforniya`lı bir zenginindi ve birkaç yıldır, kaptan Hull adında bir gemicinin yönetimindeydi. Kaliforniya`lı zenginin daha birçok..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »