Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kanal d haber spikerleri isimleri Kitabı - Kanal d haber spikerleri isimleri Kitapları

Kanal d haber spikerleri isimleri konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kanal d haber spikerleri isimleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Anneannem Dizisi 3

Bilgi Yayınevi

Muzaffer İzgü`nün `Anneannemin Akıl Almaz Maceraları` dizisinin üçüncü kitabı, dört güzel öyküden oluşuyor. Resimleyen: Arsal İmer. »»
Tülay Özbek

Teknik Yayınevi

Açık Kanal Akımlarının Hidroliği ve Hidrolik Yapılar Kitabında Yer Alan Konu Başlıkları Kararlı Açık Kanal Akımları, Açık Kanallarda Kapasite Belirlenmesi, Rejim Değişiklikleri, Su Yüzeyinde Yerel Değişiklikler, Yavaş Değişken Akımlar, Açık Kanal Akımları, Sediment ve Morfoloji İlişkisi, Savaklar »»
Ömer Faruk Yılmaz

Çamlıca Basım Yayın

Ulaşım ve taşımacılık, tarih boyunca insanoğlu için her zaman halledilmesi gereken önemli bir mesele olmuş, insanlar yer altında ve yer üstünde uygulanmak üzere çok çeşitli projeler geliştirmişlerdir. Osmanlı Devleti zamanında taşımacılık ve sulama maksatlı bir proje hazırlanmış; hatta bu proje 2000’li yıllarda tekrar gündeme gelmiştir. Sakarya Nehri’ni Sapanca Gölü’ne, Sapanca Gölü’nü de İzmit Kö..»»
Demir Özlü

Sel Yayıncılık

Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdam'da geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerinde'de ustalıkla betimliyor. Bir yandan bu kentlere ilişkin metinler üretirken bir yandan geçmişin izlerini sürüyor. Yabancılık, yalnızlık, hüzün, sevinç yaşamın tüm sıradanlığı ve tuhaflığı içinde yazarın lirik anlatımında can buluyor. "Geçmişin imgeler..»»
Münim Mustafa

Kafkasya) - Münim Mustafa - %15 indirimli : Kitap | idefix.com*vbcrlf**vbcrlf**v

1. Dünya Savaşı sıralarında Hukuk Fakültesi öğrencisi iken ihtiyat zabiti olarak orduya alınan genç bir Osmanlı aydının cephe anıları... 1. Dünya Savaşı'nın kader çizgilerinin belirlendiği Kanal, Çanakkale ve KAfkas cephelerinde aktif görevler üstlenen Münim Mustafa, ateş hatlarında yaşayıp gördüklerini anlatıyor. Bir savaşçı olarak derin bir duyarlılıkla, bir aydın olarak sağlam b..»»
M. Emin Karahan

Teknik Kitaplar Yayınevi

***Boru ve Açık Kanal Hidroliği***, akışkanlar mekaniğinin iki önemli pratik uygulama alanıdır. Pratikte karşılaşılan su ile ilgili problemlerin çoğunluğu bu iki alan içerisine girer. Bu kitabın hazırlanması, içindeki konuların pratik öneminden kaynaklanmıştır. Kitapta ***Boru ve Açık Kanalların Hidroliği*** ile ilgili temel ve gerekli bilgiler verilmiş ve her konunun hemen arkasın..»»
Suat Yalaz

Çr Yayıncılık

Cemal Paşa'nın Alman kurmaylarıyla planlayıp, Türk askerleriyle uyguladığı baskın başlangıçta başarılı olmuştu. Boş variller üstüne oturtulmuş sallarla yüzlerce Türk askeri gün ağarmadan kanalı geçip İngiliz nöbetçilerini gafil avlamıştı. - Hazır olun! Kıyıya yaklaşıyoruz! - Gazamız mübarek olsun! Allah bizimle! - Ölürsek şehid, kalırsak gaziyiz! - Herkes hakkını helal ets..»»
Onur Öymen

Kaynak Yayınları

Kanal İstanbul projesinin aslı nedir? Bir “çılgın proje” mi yoksa felaket projesi mi? İstanbul'un su kaynaklarına nasıl bir etkide bulunur? Deniz canlılarının yok olacağına dair iddialar doğru mu? Petrol tankerlerinin yaratacağı tehlikelerle nasıl baş edilecek? Montrö Boğazlar Sözleşmesi'ne uygun mu? Karadeniz'e kıyısı olan ülkeler projeye nasıl bakıyorlar? Rusya’nın projeye tepkisi ne oldu? Çılg..»»
Iain Banks

Dost Kitabevi Yayınları

Banks'in renkli, tuhaf, gerçeküstü ve dizginsiz roman evreninde bir macera daha! Ünlü bir çellist olan Hisako Onoda'nın uçak korkusu, onu yaşamının en ölümcül deneyiminin orta yerinde yazgısıyla baş başa bırakır. Panama Kanalı'nı gemiyle geçmeye kalkınca kendisini benzersiz bir karmaşanın içinde bula..»»