Kişilik, kendi öz düşmanını kendi öz yuvasında barındırır. Bergson [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

İmc tv sahibi kim Kitabı - İmc tv sahibi kim Kitapları

İmc tv sahibi kim konu başlığında toplam 577 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İmc tv sahibi kim kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ceyhun Yılmaz

Parantez Yayınları

Elinizde tuttuğunuz kitap Bir yüreğin birden çok fazla yüreği düşünüp yazdığı şiirlerden oluşur... Şair şiir yazmaz........... İçinde bir şiir vardır zaten şairin... Bu kitapta okuyacağınız şiirler yağmurludur... Bittiğinde ya gözler ya da yürekler ıslanır... »»
Robert Greene

Altın Kitaplar Yayınevi

Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Kimi çok ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Fakat kimileri de doğru adım atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih boyunca yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin yıllık süre içinde güç hakkındaki..»»
Engin Geçtan

Metis Yayınları

Kimbilir?»»
Ece Arar

Doğan Kitap

Kendi Bahanesini Bulmak İsteyenlere...

"Cogito (düşünülmüş) çocuklar" kuşağı geliyor! Dikkat! Ece Arar`ın bu kitabından sonra doğan çocuklara "cogito çocuklar" denecek!

Aman canım çocuk sahibi olmanın bahanesi, nedeni mi olurmuş? Çocuk sahibi olmak işte. Ağlamak, gülmek, yemek içmek gibi bir... Bir... ama işte nedir o bir? Gizli evlenme sebebiniz mi? Hep kaçtığınız bir yüzleşme mi, y..»»

Richard HorneHelen Szirtes

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Sorumluluk sahibi olmak iyi bir şey Üstelik sorumluluk sahibi olmak için yaşlanmak da gerekmiyor. Ama bizim yaşlarımızda biraz çılgınlık yapmanında bir mahsuru yok. İngiltere`de en çok satanlarlistesindeki bilmeniz gereken 101 şey serisinden .. »»
Jennifer Haigh

İthaki Yayınları

Edebiyat»»
Aytül Akal

Uçanbalık Yayınları

ORMANIN RENKLERI KIMDE?ORMAN MASALLARI 5»»
Perihan Mağden

Can Yayınları

"Küçük bir kızı kovası yüzünden aşağılamayı öğrenmiş çocuklar düşün," diyecek Annem yıllar sonra. "O gün orda onların annelerine babalarına derslerini vermek için nasıl yanıp kavrulduğumu düşün. Gözyaşların göğsümü yaktı. Kalbimin tam üstünde ağladın. Ağlattılar seni, boş yere. Öyle çocuklarla oynamana izin vermedim bir daha. Kalbini kırmalarına izin vermedim Bambim."

Annemin beni hiç kims..»»

Perihan Mağden

Can Yayınları

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?(Ciltli) »»
Cevdet Said

Pınar Yayınları

Ben bu kitapla iki esas noktayı hedeflemekteyim ve onları, yazdıklarım içersinde en önemli ve en kıymetli işlerden sayıyorum. Bunların birincisi: İnsanı ilim yoluna koymaktır.Bu da ilim kabiliyetini insanlara aktarmak ve bu kabiliyeti aralarında yaymakla olur. İşte bu, - bana göre - kolaylaştırılması için ugrunda çabaların sarfedilmesi gereken en kutsal görevlerden biridir. Bu yapılacak ki, i..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »