Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Hayalimdeki okul ingilizce kompozisyon Kitabı - Hayalimdeki okul ingilizce kompozisyon Kitapları

Hayalimdeki okul ingilizce kompozisyon konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hayalimdeki okul ingilizce kompozisyon kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Blanchot

Kabalcı Yayınları

HAYALIMDEKI MICHEL FOUCAULT-DISARININ DUSUNCESI DU»»
Nurgün Çelik

Morpa Kültür Yayınları

Bu etkinlik dosyası, başta origami çalışmaları olmak üzere çizme boyama kesme katlama kopartma çalışmaları ile artık materyallerle yapılan etkinlikleri kapsar. Dosyada çocuğun bilişsel duygusal sosyal ve materyal gelişimlerine uygun olarak hazırlanmış, el becerilerini geliştirici 67 etkinlik çalışması yer almaktadır.»»
Danielle Steel

Altın Kitaplar

Charles Waterston, Londra'da yaşayan bir mimardır. Sevdiği bir karısı ve iyi bir işi olmasına rağmen, günün birinde her şey tersine döner. Evliliği yıkılırken, istemediği halde New York'ta çalışmak zorunda kalır. Geçmişin sorgulanması ve kendisiyle barışık olmak adına çıktığı gezide, Massachussetts'in küçük bir kasabasında, Sarah Ferguson adlı kadının, iki yüz yıl önce yaşadığı göl kenarındaki..»»
Tahsin Akçay

Yağmur Yayınları

Bilgisizlikten çorak ve çatlayan topraklara bir yudum sudur öğretmen... Mevlana'nın, Yunus'un sevgi bahçelerinden inciler; Itri'nin bestelerinden Veysel'den güller deren hisler... Karlı ovalardan yemyeşil vadilere yürüyen; dağ yamaçlarında açan kardelen çiçeklerinin umut ışığıdır... Geleceğin alın çizgisi, suda göz halkalarıdır, fırtına öncesi... Bir fırtına ki hemen ardından güneş do..»»
Erin Quinn

Sonsuz Kitap Yayınları

Unutamadığı bir geçmiş. Rory MacGrath'in hayatı, babasının Fennore Kitabı'nın sırlarını ortaya çıkardıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla değişti. Bu travma Rory'yi masum bir çocuktan sorunlu, kuşkucu bir adama dönüştürdü. İrlanda'dan ayrıldıktan sonra ailesinden, mirasından ve yüzyıllardır halkını saran sihrin kendisinden kaçtı. Görmezden gelemediği bir rüya...»»
Erin Quinn

Sonsuz Kitap

Kitabın sayfaları arasına hapsolmuş Áedán, artık bin yıllık lanetten kurtulmuştur ve aklındaki tek şey, kanlı ritüeli gerçekleştirip kitabın karanlık gücünü sonsuza dek geride bırakmaktır. Gün, öcünü almak için pusuda bekleyen Druid'in günü... Fennore Kitabı, kurbanlarının kulaklarına fısıldayacak v..»»
Erin Quinn

Sonsuz Kitap

Hayatımı sana adıyorum... Kalbimi ellerine bırakıyorum... Kehanet gerçek oluyor... Lanetlenen bir adam, köşeye sıkışmış bir kadın... Aşk, aralarında ateşten bir nehir gibi aksa da gerçek değişmeyecek... Adam, kadının katili olacak... "Modern bir kadınla geçmiş zamana ait bir adamın aşkı kalbinizi eritecek." -RT Book Reviews- Aşk, tüm lanetlerin üstesinden gelir mi?»»
Emily Bone

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Irmak, Yeliz ve Derin üniversite sınavına hazırlanıyorlar, ancak hala gitmek istedikleri bölümlere karar verememişler. Yaz tatilinde bir ay boyunca okulun düzenlediği bir staj programına katılarak, iş yaşamı ve meslekler hakkında daha çok bilgi edinmeye çalışıyorlar. Çıkartmaları kullanarak, onların bu maceralarına siz de katılabilirsiniz.»»