Sevgi ne kadar büyükse kederi de o kadar büyük olacaktır. SPİNOZA [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Gecelik modelleri mankensiz Kitabı - Gecelik modelleri mankensiz Kitapları

Gecelik modelleri mankensiz konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Gecelik modelleri mankensiz kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mehmet Altan

Can Yayınları

BIR GECELIK ASKLAR NEREYE GIDER»»
Osman Palabıyık

İkinci Adam Yayınları

***Edebiyat dünyası Osman Palabıyık ismini çok konuşacak. Genç bir kalemin yükselişine şahit olacağız bu kitapta. ***Gecelik***, ömürlük bir kitap aslında... Kelimelerin dansı ve ahengi, lirizmin doruklarında raks ediyor. Kendine has cümle kurgusuyla, Türk şiirine yeni bir soluk getirecek olan bu genç kardeşimi tebrik ediyorum. *** -Kahraman Tazeoğlu- (Tanıtım Bülteninden) »»
Türkan Önder Kılıç

Ceren Kültür Yayaınları

Büyük oynuyorum bu sefer Sana karşı beni koydum ortaya Ya seni kazanacağım Ya beni de kaybedeceğim (Tanıtım Bülteninden) »»
Emile Zola

Fabula

Üç kısa öykü... Duygusal, dinsel ve maddi tatminin peşinden koşan karakterler. Émile Zola, bize bu üç öyküyü birlikte sunarak, cinsel geleneklere yönelik sıradışı bir bakış açısı oluşturuyor. Bir cinayet işleyen güzeller güzeli Thérése cinsel cazibesini kullanarak, sıradan bir memuru cesedi yok etmesi için ikna eder. Arkadaşının kocasından hamile kalan Flevie, fakir bir delikanlıya para karşılığı ..»»
Oya Uysal

Kırmızı Kedi Yayınevi

Sönmeye yüz tutmuş bir mumun son çırpınışlarında ömrüm ve daha bitmedi aşka teslim olan kalbimden dinlediğim öykü. Bir yaz gecesi düşünün ki uzak kıyılarda, süzülüp usulca girsin içeri ayın gümüşü. Ne keder, ne imkânsız ve umutsuz hayaller, ne de lâl ve yalnız kalbim sıyırıp siyah saten bir gece gibi gövdemi, çırılçıplak ruhumla seviştiğim sevgilim. »»
Mehmet Altan

Hemen Kitap

Geçen akşam bir ateşböceği gördüm. O, ışıklarını çakarak eşini ararken onun kıvılcımlı ışığı benim geçmişimi aydınlattı. Ve çok şeyi farkına bile varmadan yitirdiğimizi düşündüm. Varlıklarına, var olduklarına özen göstermediğimiz birçok şey bizi terk edip gidiyor ama biz bazen terk edildiğimizi bile anlayamıyorduk. Sonra tek bir kıvılcım, eşini arayan bir ateşböceğinin parıltısı gibi bir işaret, ..»»
Sine Elita

Cinius Yayınları

İnsanın tek derdinin aşk olduğu zamanları vardır! İkliminiz ne olursa olsun, şayet Aşk doğanıza girdiyse; ya İlk baharsınızdır, ya da Son baharınızdır. Genç yazar Sine Elita ilk romanı ile okuyucuyu selamlıyor. Yazar sosyal hayata, modern kadına ve insan ilişkilerine dair his ve fikirlerini kaleminin süzgecinden geçirirken, aslında yaşamda her şeyi alaşağı eden aşk duygusunu, hikayenin merkezine ..»»
Ayşe Nesrin

Artemis Yayınları

Suzan ünlü bir model. Hayatı boyunca hep kazanmış, hep başarmış. Mutsuz geçen bir çocukluğun benliğinde bıraktığı izleri başarılarla, alkışlarla kapatmaya çalışmış. Ama sonra, bir gün, aklı karışmış. Öyle bir noktaya gelmiş ki Suzan, yollar çatallaşmaya, işler sarpa sarmaya, anlamlar karışmaya başlamış. Tüm bunların sebebi üç keli..»»