Önemli olan insanlar, diğer herkesin önemli olduğunun da en çok farkında olanlardır. Robert Zend [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Gecelik modelleri mankensiz Kitabı - Gecelik modelleri mankensiz Kitapları

Gecelik modelleri mankensiz konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Gecelik modelleri mankensiz kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mehmet Altan

Can Yayınları

BIR GECELIK ASKLAR NEREYE GIDER»»
Osman Palabıyık

İkinci Adam Yayınları

***Edebiyat dünyası Osman Palabıyık ismini çok konuşacak. Genç bir kalemin yükselişine şahit olacağız bu kitapta. ***Gecelik***, ömürlük bir kitap aslında... Kelimelerin dansı ve ahengi, lirizmin doruklarında raks ediyor. Kendine has cümle kurgusuyla, Türk şiirine yeni bir soluk getirecek olan bu genç kardeşimi tebrik ediyorum. *** -Kahraman Tazeoğlu- (Tanıtım Bülteninden) »»
Türkan Önder Kılıç

Ceren Kültür Yayaınları

Büyük oynuyorum bu sefer Sana karşı beni koydum ortaya Ya seni kazanacağım Ya beni de kaybedeceğim (Tanıtım Bülteninden) »»
Emile Zola

Fabula

Üç kısa öykü... Duygusal, dinsel ve maddi tatminin peşinden koşan karakterler. Émile Zola, bize bu üç öyküyü birlikte sunarak, cinsel geleneklere yönelik sıradışı bir bakış açısı oluşturuyor. Bir cinayet işleyen güzeller güzeli Thérése cinsel cazibesini kullanarak, sıradan bir memuru cesedi yok etmesi için ikna eder. Arkadaşının kocasından hamile kalan Flevie, fakir bir delikanlıya para karşılığı ..»»