Kavramak için görmek, görmek için de dikkatle bakmak gerek! - Pitigrilli [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fil Kitabı - Fil Kitapları

Fil konu başlığında toplam 745 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Fil kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Doğan Egmont

Barbie, film yıldızı oluyor! Genç bir kontes, bir rodeo şampiyonu ve bir de casus karakterini başarıyla canlandıran Barbie’nin bu eğlenceli serüveninde ona eşlik et.»»
Kolektif

Doğan ve Egmont Yayıncılık

İnci sihri, büyük bir gizem ve hain bir generalin karanlık planları... Sihirli güçlere sahip denizkızı Lumina'nın başından geçenleri anlatan bu öykü, sana su altı dünyasında heyecanlı bir macera yaşatacak!Kötü yürekli Caligo krallığın yönetimini ele geçirecek mi? Yaşlı denizkızı Scylla'ya neler olacak? Güzel Lumina gerçekte kim olduğunu öğrenebilecek mi? Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazl..»»
Kolektif

Doğan Egmont

  İnci sihri, büyük bir gizem ve hain bir generalin karanlık planları... Sihirli güçlere sahip denizkızı Lumina’nın başından geçenleri anlatan bu öykü, sana su altı dünyasında heyecanlı bir macera yaşatacak!Kötü yürekli Caligo krallığın yönetimini ele geçirecek mi? Yaşlı denizkızı Scylla’ya nele..»»
Scott Beatty

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

-Rachel, Beni Bekle! -Hı Hı! -Önce Beni Yasaklamalısın! -Görebilir miyim? -Kim bulursa onundur! -Ben buldum! -Benim bahçemde. ... (Kitabın İçinden) »»
Bob Kane

Artemis Yayınları

Milyarder Bruce Wayne ve genç yardımcısı Tim Drake, yeni gösterime giren Alice Harikalar Diyarı’nda filmine iki bilet almıştır. Ancak Deli Şapkacı, sinemanın 3 boyutlu gözlüklerine mikro-çipler yerleştirmiştir. Film başladığında, onlarca Gothamlı gencin beyinleri yıkanır! O gece Tim ve diğer gençler, Deli Şapkacı’nın barınağına koşup şehrin k..»»
Scott Beatty

Arkabahçe Yayıncılık

KORKUYU YENMEK İÇİN, KORKU OLMALISIN... Cristopher Nolan'ın Batman Başlıyor'u, Batman efsanesinin kökenini ve kara Şövalye'nin Gotham'ın iyiliği için ortaya çıkışını ele alıyor. Ailesinin öldürülmesinin ardından , acı çeken endüstri varisi Bruce Wayne ( Chritian Bale )adaletsizlikle savaşmanın anlamını bulmak ve korkuyla avlananlara korku salmak üzere dünyayı gezer.Gotham'a döner ve ikinci kişiliğ..»»
Maymunlar Eğleniyor

Marsık Yayıncılık

İtalyan yazar ve çizer Roberto Totaro'dan bol kahkahalı çizgi bantlar (Tanıtım Bülteninden) »»
Maymunlar İş Başında

Marsık Yayıncılık

İtalyan yazar ve çizer Roberto Totaro'nun İkinci Kitabı *** Bay Filin Orman Günlüğü - Şakacı Maymunlar İş Başında*** (Tanıtım Bülteninden) »»
Roberto Totaro

Marsık Yayıncılık

İtalyan yazar ve çizer Roberto Totaro'nun İkinci Kitabı " Bay Filin Orman Günlüğü - Şakacı Maymunlar İş Başında" »»
Koray Avcı Çakman

Bilgi Evim

Hayvanlar - Kedi - Köpek - Kuzucuk (Koyun - Kuzu) - Sarıkız (İnek) - Beyaz Yele (At) - Tavuk - Çil Horoz (Horoz) - Anne Ördek (Ördek) - Minik Kurbağ (Kurbağ) - Bayan Fil (Fil) Taşıtlar - Polis Arabası - İtfaiye - Ambulans - Uçak (Arka Kapak) »»