Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Faz otomotiv gebze ikinci el Kitabı - Faz otomotiv gebze ikinci el Kitapları

Faz otomotiv gebze ikinci el konu başlığında toplam 1589 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Faz otomotiv gebze ikinci el kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Zafer Ulusoy

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Almanca’da İlk Adım, ilke olarak küçük yaştakiler veya Almanca’yı kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış KENDİ KENDİNE ÖĞRENME kitabıdır.

Konuların çok açık ve kolay öğrenilebilir biçimde veya ayrıca anlamayı daha da kolaylaştırması için bir çok resimlerle süslendiği bu kitapta kendi kendine öğrenenler göz önünde tutulduğu için öğretim uygulamalı bir şekilde yapılmış ve uygu..»»

Brigitte Peskine

İnkılap Kitabevi

"1945 yılının ocak ayında Ruslar yaklaşırken, Almanlar Auschwitz’i boşaltmaya başladılar.Flora, yorgunluktan ve açlıktan sersemlemiş halde, asla öğrenemediği bir dilde verilen emirleri anlamadan, karların içinde yürüyor, canlı cenazeler ordusu her yerden dışlanıyordu; Yer yok...Ne için yok? Ölmek için mi?"

İstanbul’da Bir Yahudi Ailesi ile tanıdığımız Rebecca, hayatının aşkını bulmuş ve II..»»

Ahmet Demirel

İletişim Yayınları

Birinci TBMM deki İkinci Gruhpu gerici, cumhuriyet ve bağımsızlık karşıı bir şer cephesi olarak damgalayan resmi tarihi sorgulayarak bu grupun yapısal ve siyasi niteliklerini ve cumhuriyetin işlevini tahlil eden kapsamlı bir çalışma Demirel, İkinci Grupun kurumlaşma eğilimi gösteren otoriter yapıya muhalefet eden ve bu etkinliğiyle cumhuriyetin kurulmasına katkısı bulunan çok bileşenli bir oluşum ..»»
İlhan Tekeli

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

CUMHURIYETIN HARCI IKINCI KITAP KOKTENCI MODERNITE»»
Selim Deringil

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Türkiye`nin İkinci Dünya Savaşı yıllarındaki dış politikası, en kritik zamanlarda bile, görece küçük bir ülkenin diplomatik başarısı sayesinde dünyanın büyük güçlerine sözünü geçirebildiğinin canlı kanıtıdır. Türkiye o yıllarda çevresini saran yıkım ağının dışında kalmayı başardı; çünkü dış politikayı yönetenler savaşın dışında kalmak düşüncesinin rehberliğinde hareket ettiler. İsmet İnönü, Numan ..»»
Jules Verne

İthaki Yayınları

Profesör Aronnax ve arkadaşlarının, okyanusların baş döndüren derinliklerindeki olağanüstü macerası sürüyor. Jules Verne`in inanılmaz düş gücüyle bilim tarihine kazandırdığı denizaltı Nautilus ve Kaptan Nemo, denizlerin altında gömülü kalmış pek çok sırrı keşfederek, düşsel yolculuklarına devam ediyorlar. Belleklere kazınmış bir Jules Verne klasiği... »»
Ann Brashares

Klan Yayınları

Bir zamanlar, bir pantolonu paylaşan dört kız vardı. Kızların herbirinin ölçüleri farklıydı ama gene de Pantolon hepsine uyuyordu. Bunun bir şehir efsanesi olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat ben, bunun gerçek olduğunu biliyorum çünkü ben de onlardan biriyim; Gezgin Pantolon Kardeşliği’nin üyelerinden biri.

Gezgin Pantolon’dan önce, birbirimizden ayrı kaldığımızda nasıl bir arada olabileceğ..»»

Gürsel Korat

Can Yayınları

GUVERCINE AGIT CIFTASLAN DORTLEMESI IKINCI KITAP»»
John Locke

Babil Yayınları

... siyasal iktidarı..., mülkiyeti düzenlemek ve korumak için ölüm cezası dahil eğer bütün daha hafif cezaları da içeren yasa yapma hakkı ve toplumun gücünü, bu yasaların uygulaması ve devletin dışarıdan gelecek zararlara karşı savunulması yönünde kullanma hakkı olarak alıyorum. Elbette ki bütün bunlar sadece kamu yararı için yapılmış olmalıdır.

Siyasal iktidarı doğru biçimde anlamak ve on..»»

Sevket Surey Aydemir

Remzi Kitabevi

Bu kitap, ne bir övgü, ne bir yergi kitabıdır. Bu kitap, ısmet ınönü´nün hayat hikâyesi etrafında, bir devrin akışını verir. ıkinci Adam´da biz, Tek Adam´da konu olarak alınan Atatürk hadisesini, günümüze kadar takip ederiz. ıkinci Adam´ın bu birinci cildi, ınönü´nün doğumundan, Atatürk´ün ölümüne kadar geçen devreyi alır. Bu devrede ınönü´nün soy ilişkileri, tahsil hayatı ve bundan 60 yıl önce, b..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »