Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Esra erolun evi nerede Kitabı - Esra erolun evi nerede Kitapları

Esra erolun evi nerede konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Esra erolun evi nerede kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Esra Ceyhan

Alkım Yayınları

ESRA CEYHAN ILE A'DAN Z'YE»»
Esra Ceyhan

Alfa Yayınları

200`den fazla nefis tarif! Tüm Tarifler Fotoğraflar Eşliğinde, Nefis ve Kolay Bid Anlatımla Televizyon ekranlarının en sevilen sunucularından Esra Ceyhan, bu kez de özenle hazırladığı yemekleriyle karşınızda... Esra Ceyhan`ın Türk mutfağının en güzel ve en çok merak edilen tariflerinden seçtiği çorbalar, salatalar, piyazlar, et, tavuk, balık yemekleri, kebaplar, pilavlar, h..»»
Erden Kosova

Yapı Kredi Yayınları

Bu dizi René Block editörlüğünde, Melih Fereli danışmanlığında hazırlanmıştır. Okurlar, kitapların kapağına sarılı, sanatçılara ait birer özgün baskı işe de sahip olmaktadır. Okurlar, kitapların kapağına sarılı, sanatçılara ait birer özgün baskı işe de sahip olmaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»