Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir. YAHYA B. MUAZ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Erik resmi boyama Kitabı - Erik resmi boyama Kitapları

Erik resmi boyama konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Erik resmi boyama kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Lev Tolstoy

Can Yayınları

Büyük yazar Tolstoy’un birbirinden güzel öyküleri… Büyük rus yazar Tolstoy’un siz küçük okurlar için kaleme aldığı birbirinden güzel öyküler var bu kitapta; kahramanların çoğu da hayvanlar dünyasının en sevimli, en şeker üyeleri. Yazarın anlatımı öyle gerçekçi, öyle inandırıcı ki, kendinizi öykünün içinde, kahramanlara elinizi uzatıp dokunacak denli yakın hissediyorsunuz… »»
Mecbure İnal

Muştu Yayınları

Okulu ve öğretmeni ile yaşadığı problemlerden dolayı sınıfta kalan bir çocuğun sıkıntılarını dağıtmak üzere köye gönderilişi, dedesiyle diyalogları, o yaştaki çocuğun yaşadıkları ile ilgili duyguları, ağaç sevgisi, ahret inancı, aile bağları vs. anlatılıyor. En önemlisi de seri adından da anlaşılacağı üzere Anadolu'dan sıcak esintiler anlatılıyor. Köy yaşantısını öğrenmek için, yukarıda bahse..»»
Niyazi Mısri

Mor Yayınları

Yunus Emre'nin ***ÇIktım erik dalına, anda yedim üzümü*** mısrasıyla başlayan şaşırtıcı ve tuhaf kasidesi, çeşitli tarihlerde farklı kişlser tarafından şerh edilmiştir. Dış ifadesi bakımından saçma ve eğlendirici bir latife şeklinde görünse de şerhedicilerin belirtiği gibi bu şiirin mısraları, Hakka mazhar ve ilahi sırlara temas edici irfani bilgilerle yüklüdür. (Arka Kapak) ..»»