Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Diyanet gov tr anket asp Kitabı - Diyanet gov tr anket asp Kitapları

Diyanet gov tr anket asp konu başlığında toplam 23 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Diyanet gov tr anket asp kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İbrahim Bünyamin KurtBuğra Ahmet Ay

Yargı Yayınevi

Şeflik

Müdürlük

Hizmet İçi Eğitim

İmamlık

Vaizlik

Müftülük

Kuran Kursu Eğiticiliği

Hac Organizasyonu

Yurtdışı Din Görevliliği

Çıkmış ve Çıkabilecek Sorular

Çalışma Soruları

Toplam 2000 Soru»»

İştar Gözaydın

İletişim Yayınları

Türkiye’de din-devlet ilişkileri ve laiklik tartışmaları, Cumhuriyet’in kuruluşundan itibaren iç içedir. Devletin dine, dinin toplumsal rolüne ve örgütlenmesine müdahale etme isteği, bu isteğin somutlaşmış hali olan bir kamu kurumuyla perçinlenmiştir. Diyanet İşleri Başkanlığı, hem devletin beklentilerine hem de toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek ve bu cevapların laiklikle ilgili tartışmalarda den..»»
Bekir Karabıyık

Hüner Yayınevi

Yeterlik - İlk defa görev alacaklar (Stajyer Vâiz, Stajyer Kurân Kursu Öğreticisi Stajyer İmam-Hatip, Stajyer Müezzin-Kayyûm) MBSTS - Teşkilat Çalışanları Müftü Yardımcılığı, Eğitim Görevliliği, İlçe Müftülüğü, Vâizlik (Meslekî Bilgiler Seviye Tespit) Nakil; Kariyer Unvan değişiklikleri (Uzman Vaiz, Baş Vaiz, Kur'ân Kursu Uzman Öğretici, Baş Öğretici, Uzman İmam,..»»
Mustafa Everdi

21. Yüzyıl Yayınları

Hac bizim kendimizi aşmamız,denizler, ülkeler,sınırlar ötesini görmemiz, en uzun yolculuğumuzdur. Belki yurt dışına ilk seferimizdir. Kabe'ye hasret kalmak, Mescid-i Nebeviye aşık olmaktır. Kendin olmak ve kendinle baş başa kalmaktır. Kendini aşmaktır. ... (Arka Kapak'tan) »»
Kolektif

Merve Yayınevi

Bu eser hazırlanırken, benzer eserler göz önüne alınarak ve birçok eser inceden inceye taranarak ve özetleri çıkarılarak meydana getirildi. Böyle bir özet, sizleri daha rahat ve daha pratik olarak çalışmaya sevk edeceğine inanıyoruz. Çünkü, hem zaman kaybını ortadan kaldırmayı hem de püf noktalara odaklanmanızı sağlayacaktır. Bu eser, şu an mevcudu bulunan eserlerden çok daha fark..»»
Hasan Hüseyin Sofuoğlu

Kitap Dünyası

Bu hazırlık kitabı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu ***Meslekî Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS)*** ve ***Yeterlilik Sınavı***nı kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Kitabımızın özelliği konu özetli olması ve dini kavramların özet olarak ele alınması ve örnek testlerin yer almasıdır. Şunu iddia edebiliriz ki, Diyanet İşleri Başkanlığının önceki yıllarda yaptığı Y..»»
Mehmet Hicabi Seçkiner

Emin Yayınları

İçindekiler: Kur'an-ı Kerim Akaid Bilgisi Fıkıh-İslam Hukuku Hz. Muhammed'in Hayatı Dinler Tarihi Ahlak İlmi Din Görevliliği-Dini Hitabet ve Mesleki Uygulama Dini Terimler Sözlüğü Sorular-Deneme Sınavları-Ekler »»
Ahmet Eren

Yargı Sınav Kitapları

Diyanet İşleri Başkanlıgı GYS Konu Anlatımlı Soru Bankası (Ön Kapak) »»
Mustafa Uyan

Asil Yayınevi

T.C Diyanet İşleri Başkanlığı 2014 Yeni Sınav Sistemine Uygun Olarak Hazırlanmıştır (Tanıtım Bülteninden) »»
Mustafa Uyan

Asil Yayınevi

T.C diyanet işleri başkanlığı 2014 yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlanmıştır. Din gönüllüsünün gönül rehberi 3750 soru 250 ekstra kısa bilgi 2380 çıkmış soru Toplam 6380 soru (Tanıtım Bülteninden) »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »