Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dersimiz ingilizce modals Kitabı - Dersimiz ingilizce modals Kitapları

Dersimiz ingilizce modals konu başlığında toplam 12 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dersimiz ingilizce modals kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Agatha Christie

Altın Kitaplar Yayınevi

"Tanrı aşkına hemen gelin!" Hercule Poirot bu yardım çağrısını aldığında çok geç kalmış, milyoner Paul Renauld ölmüştü. Kurban, Merlinville’deki malikanesinin yanındaki golf sahasında, yeni kazılmış bir mezarın yanında sırtından bıçaklanmıştı. Şimdi ortada birkaç zanlı vardı: Kurbanın sırtındaki hançerin sahibi olan karısı, metresi ve de kendisine öfke kusan oğlu... Her birinin gözü ..»»
Turgut Özakman

Bilgi Yayınevi

Atatürk’ü en doğru ve en yalın biçimde herkese anlatabilecek tek kitap. Tarih, savaşlarda düşmana galip gelen büyük komutanlarla dolu. Tarihte milletlerini daha ileriye götürmek için çalışan birçok önemli önder var. Ama hiçbiri Atatürk gibi anılmıyor, özlenmiyor. Tarih sayfalarında uyuyorlar. Çünkü aralarında Atatürk gibi hem vatanını düşmanlardan temizleyip yeni bir devlet kuran, hem mille..»»
Turgut Özakman

Doğan Egmont Yayıncılık

Sevgili çocuklar, Bu kitap, hayatını Atatürk ile ilgili araştırmalara adamış olan Turgut Özakman`ın yazdığı Dersimiz Atatürk filmindeki bilgiler ve fotoğraflarla hazırlandı. Resimli öykü-tarih kitabı, Atatürk`ün hayatı, zaferleri, devrimleri ve Türkiye cumhuriyet tarihi ile ilgili rehber bilgiler içeriyor. En önemlisi, Atatürk`ün büyüklüğünü ve değerini bir kez daha gözler önüne se..»»
Turgut Özakman

Doğan Egmont Yayıncılık

Bu kitap, senaryosunu Turgut Özakman`ın yazdığı Dersimiz Atatürk fi lmindeki bilgiler ve fotoğrafl arın yepyeni çizimleri ile hazırlandı. Mert ve arkadaşları Atatürk`ü öğreniyorlar. Onlarla birlikte Atatürk`ü daha iyi tanımak, cumhuriyetimizin nasıl kurulduğunu öğrenmek istiyorsan, Tarihçi Dede`nin sihirli perdesinde seni bekliyorlar. »»
Mustafa Ruhi Şirin

İz Yayıncılık

Çocuk nedir? ve Hayat nedir? sorularını dünyanın en zor iki sorusu kabul eden yazar, çocukluğun anlamını bilme çabası olmadan hayatın anlamına yönelmenin imkansız olduğunu savunuyor. Dünden bugüne ne tek bir çocuk yorumu ne de hayat konusunda görüş birliği vardır. Çocuk ve hayat konusunu daha anlaşılır hale getirmek için insanoğlu teorilere ihtiyaç duymuştur. Bunun nedeni ise çocuk ve hayatın ka..»»
Dominique Borne

Kesit Yayıncılık

Dünyanın coğrafyasının da, tarihinin de bir kez daha değiştiği bir zaman kesitinde, sorunların ve çözümlerinin de değişmesi kaçınılmazdır. Bu, en bildik tanımların, şüphe etmediğimiz doğruların, emin olduğumuz besbelliliklerin bile değişime uğraması demektir. Bu kitapta yer alan makaleler, değişimin birey insan ve yurttaş birey üzerindeki etkilerini, birey insan ve yurttaş bireyin tep..»»
İlhan Akalın

Yurt Kitap Yayın

Bitkiler aleminde dolaşan dedikodular, ***son dakika*** haberi olarak hayvanlara ulaştığında en çok tedirginlik duyan domuz olmuştu. Adının buğday tarlalarında dolaşmasına bir anlam veremiyordu. Öyle ya, belki de en son uğradığı alandı buğday tarlaları. İşin aslını öğrenmek umuduyla bu gece en yakın buğday tarlasına gitmeyi kafasına koymuştu.... (Tanıtım Bülteninden) ..»»
Orhan Oyar

Süleyman Demirel Üniversite Yayınları

Dan Gutman

Epsilon Yayınları

Okulda tuhaflıklar devam ediyor. Yeni kütüphaneci Bayan Roopy okula kafasında bir tavayla geliyor. Bir gün kendini devlet başkanı, ertesi gün masal kahramanı sanıyor. İşin en kötü tarafı da yaptığı deliliklerin farkında değil! Resim öğretmeni Bayan Hannah ise başka bir âlem. Tutacaklardan yapılmış bir elbise giyiyor. &..»»
Yeşim Ceren Bozoğlu

Alfa Yayınları

“Doğaçlama yapın.” “Bunu yapabilmek için önce kendinize güvenin.” “Sahneye çıktığınızda eğlenin.” “En önemlisi egonuzu yükseltip hata yapmaktan korkmayın.” ...dedim onlara defalarca... Hayatın İçindeve hayatın büyüteç hali olan oyunculuk mesleğindeki en tuhaf..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »