Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Delta tipi feromon tuzak Kitabı - Delta tipi feromon tuzak Kitapları

Delta tipi feromon tuzak konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Delta tipi feromon tuzak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Birol Ertan

Şira Yayınları

Seçimleri kim kazanacak? Bu konuda küçük bir ipucu elde etmek için türlü anketler yapılıyor, araştırmalara oluk oluk paralar akıtılıyor. A partisi mi kazanacak? B partisi mi kazanacak? Aslında bunun o ya da bu parti ile hiçbir ilgisi yok. Çünkü seçimleri hep aynı partiler kazanıyor. Yani doğru bilgiyi elinde bulunduran, bunu uygulayan partiler ve yine onlar kazanacak... Peki bu ay..»»
Kolektif

Demirbaş Yayıncılık

Değerli okurlarımız, elinizde tuttuğunuz bu kitapla yeni bir seriye başlıyoruz. Çizgi roman dünyasının en seçkin örneklerini okuyacağınız bu seride, tek bir kahraman yok. Balta girmemiş ormanlarda uzayın derinliklerine, korsanların dünyasında vahşi batıya varıncaya dek pek çok maceranın içinde gezineceğiz. Beğeneceğinizi umut ediyoruz. -Cem Demirbaş- (Önsöz'den) ..»»
Yaşar Kemal

Yapı Kredi Yayınları

Yaşar Kemal’in 32 yıllık bir zaman diliminde yazdığı, 4 kitap şeklinde basılan İnce Memed romanı, Türk edebiyatının başyapıtlarından biri. Taşıma ve kullanım kolaylığı nedeniyle deri ciltli ve kutulu özel baskısını tek ciltte toplayan Yapı Kredi Yayınları 4 kitabı DELTA Dizisi’nden tekrar yayımlandı. Kitabın editörlüğünü Tamer Erdoğan yaptı.  »»