Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Delta tipi feromon tuzak Kitabı - Delta tipi feromon tuzak Kitapları

Delta tipi feromon tuzak konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Delta tipi feromon tuzak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Birol Ertan

Şira Yayınları

Seçimleri kim kazanacak? Bu konuda küçük bir ipucu elde etmek için türlü anketler yapılıyor, araştırmalara oluk oluk paralar akıtılıyor. A partisi mi kazanacak? B partisi mi kazanacak? Aslında bunun o ya da bu parti ile hiçbir ilgisi yok. Çünkü seçimleri hep aynı partiler kazanıyor. Yani doğru bilgiyi elinde bulunduran, bunu uygulayan partiler ve yine onlar kazanacak... Peki bu ay..»»
Kolektif

Demirbaş Yayıncılık

Değerli okurlarımız, elinizde tuttuğunuz bu kitapla yeni bir seriye başlıyoruz. Çizgi roman dünyasının en seçkin örneklerini okuyacağınız bu seride, tek bir kahraman yok. Balta girmemiş ormanlarda uzayın derinliklerine, korsanların dünyasında vahşi batıya varıncaya dek pek çok maceranın içinde gezineceğiz. Beğeneceğinizi umut ediyoruz. -Cem Demirbaş- (Önsöz'den) ..»»