Ödünç alınan son kuruşla ödenen ilk kuruş arasında tabii muazzam bir fark vardır. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Bim marketler zinciri sahibi Kitabı - Bim marketler zinciri sahibi Kitapları

Bim marketler zinciri sahibi konu başlığında toplam 66 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Bim marketler zinciri sahibi kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Robert Greene

Altın Kitaplar Yayınevi

Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Kimi çok ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Fakat kimileri de doğru adım atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih boyunca yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin yıllık süre içinde güç hakkındaki..»»
Kale Yolunda

Oğlak Yayınları

Tex "Süper Cilt:15 " Cinayetler Zinciri - Kale Yolunda - Mescaleros! - Kanının Son Damlasına Kadar»»
Harward Business Review

MESS Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası Yayınları

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası MESS olarak; ilerleyen, gelişen ve karmaşıklaşan üretim ve imalat süreçlerine yeni yanıtlar ve çözüm önerileri getiren Tedarik Zinciri Yönetimi kitabımız ile sizlere ulaşıyoruz.

Ticari ilişkilerin önem kazandığı yeni çağda rakiplerinizden daha üstün performans göstererek maliyetleri düşürmeniz, kâr elde etmeniz ve artan taleplere zamanında cevap vermeni..»»

Suat Parlar

Bağdat

Emperyalist Köleciliğin " Borçlular Hapishanesi " İmparatorluklar Zinciri 1.Kitap»»
Ece Arar

Doğan Kitap

Kendi Bahanesini Bulmak İsteyenlere...

"Cogito (düşünülmüş) çocuklar" kuşağı geliyor! Dikkat! Ece Arar`ın bu kitabından sonra doğan çocuklara "cogito çocuklar" denecek!

Aman canım çocuk sahibi olmanın bahanesi, nedeni mi olurmuş? Çocuk sahibi olmak işte. Ağlamak, gülmek, yemek içmek gibi bir... Bir... ama işte nedir o bir? Gizli evlenme sebebiniz mi? Hep kaçtığınız bir yüzleşme mi, y..»»

Richard HorneHelen Szirtes

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Sorumluluk sahibi olmak iyi bir şey Üstelik sorumluluk sahibi olmak için yaşlanmak da gerekmiyor. Ama bizim yaşlarımızda biraz çılgınlık yapmanında bir mahsuru yok. İngiltere`de en çok satanlarlistesindeki bilmeniz gereken 101 şey serisinden .. »»
Alexander McCall Smith

Günışığı Kitaplığı

Her kitapta çocuklar daha çok eğleniyor, okumayı daha çok seviyor! “Abur cubur peşinde” koşarken, düşle gerçek zekice bir araya geliyor! İngiliz yazar ve müzisyen Alexander McCall Smith’in çocuklar için yazdığı dört kitaplık dizi, ilköğretime yeni başlayanlara okumayı sevdirecek nitelikte. Dizi, sağlıktan lezzete, yiyeceklerin renkli dünyasını eğlenceli ve sürükleyici maceralarla kurguluyor..»»
M. Hakan Keskin

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap Lojistik ile ilgili tüm argümanlara değinen bir kitap olmayı hedeflemiştir. Lojistik kavramının geçmişi, değişimi ve bugün geldiği nokta ele alınmıştır. Anlatım geçmişteki ve günümüzdeki önemli lojistik operasyonlardan seçilen bazı örneklerle zenginleştirilmiştir. Küreselleşme sürecinde belirleyici aktörlerin lojistik ile ilgili istatistiklerini ele alarak, lojistiğin geleceği ile ilgili ..»»
Alp Üstündağ

Sistem Yayıncılık

Mühendislik ve Teknik Kitaplar»»
Cevdet Said

Pınar Yayınları

Ben bu kitapla iki esas noktayı hedeflemekteyim ve onları, yazdıklarım içersinde en önemli ve en kıymetli işlerden sayıyorum. Bunların birincisi: İnsanı ilim yoluna koymaktır.Bu da ilim kabiliyetini insanlara aktarmak ve bu kabiliyeti aralarında yaymakla olur. İşte bu, - bana göre - kolaylaştırılması için ugrunda çabaların sarfedilmesi gereken en kutsal görevlerden biridir. Bu yapılacak ki, i..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »