Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Atlarla ilgili filmler Kitabı - Atlarla ilgili filmler Kitapları

Atlarla ilgili filmler konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Atlarla ilgili filmler kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
İbrahim Sedefoğlu

Aydili Sanat Yayınları

İbrahim sedefoğlu'nun özgün diliyle damıtılmış bir insan duyarlılığı. Okuyucuyu kendi zamanına çağıran nitelikli ama naif bir fısıltı. Her şiirde yüreğinize damlayan şiirlerle karanfil kokulu zamanlara açılan bir pencere bulacaksınız. (Tanıtım Bülteninden) »»
Vamık D. Volkan

Okuyan Us Yayınları

Kozmik Kahkaha ile başlayan olgu öyküleri dizisi,    Atlarla Yaşayan Kadın ile devam ediyor. Bu olgu    öyküleri dizisi ile, psikanalitik tedavi süreci,    psikiyatri dışındaki insanlar tarafından da    anlaşılıp değerlendirilebilecek. Vamık D. Volkan, dünyanın en önemli ve ünl&uu..»»
Thomas C. Brezina

Bulut Yayınları

Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan milyonlarca çocuğun sevgili yazarı Thomas Brezina olursa. Titreksakal Yatılı Okulu öğrencileri Bastian, Lina ve Lux hayvanları çok sevmektedirler. Bu nedenle Bello Bond’u yanlarına almışla..»»