Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Alis net konya Kitabı - Alis net konya Kitapları

Alis net konya konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Alis net konya kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Roland Topor

İmge Kitabevi

Bütün harfler oradaydılar. B`ler, L`ler, U`lar, kısacası, yerli yerince sıralandıkları zaman alfabeyi oluşturan bütün o işaretler. Bir O ilişti gözüne, yanında sıkılgan ve utançtan kızarmış yüzüyle bayan o vardı.»»
Lewis Carroll

Altın Kitaplar Yayınevi


İnkılap Kitabevi

Gökkuşağı Dizisi»»
Lewis Carroll

Timaş Yayınları

MEB tavsiyeli 100 Temel Eserden renkli resimli 8+ yaş için hazırlanmış çocuk kitapları. Alanında uzman çizerlerce resimlenen kitaplar kapağı, cildi ve rengârenk sayfaları ile şipşirin çocukların beğeniyle okuyacakları bir dizi oluşturduk. Titiz bir çalışma ile pedogoglar danışmanlığında hazırlanan, onların zihinlerinde olumsuz etki bırakacak terimlerden sakındırılarak hazırlanmış metinlerle..»»
Kolektif

Polat Kitapçılık

Alis bir süredir piyano dersi alıyordu. O gün akrabaları Alis'ten piyano çalmasını istediler. Alis piyano çalmayı çok sevdiği halde kalabalık önünde çalmak istemiyordu. Kalabalık onu çok korkutuyordu. Bunu annesine söyledi. Annesi: - Kızım çok güzel çalıyorsun. Korkacak bir şey yok. Güzellikleri paylaşmak insanı mutlu eder, dedi. Ama Alis'in korkusu pek geçmedi. Bir süre bahçeye çıkmak için..»»
Fatma Tülin

Norgunk Yayıncılık

***Enginarları almadan üç gün önce.*** Bu cümleyle başlıyor Alis'in Not Defteri. Enginarlarlar önemli çünkü, her şey onların durumuna bağlı; renklerin günbegün değişmesi, yaprak uçlarının içe doğru kıvrılıp sivrileşmesi, gövdelerin diriliklerini yitirip zamanla pörsümesi... Çocuksu bir merakla soruyor Fatma Tülin: Kalbi neresinde? ***Dipten yükselen morluk yukarda kalan yapraklara ..»»
Kolektif

Tramvay Yayıncılık

Piyano çalmayı çok seven Alis'in canı o gün piyano çalmak istemiyordu. - Hep aynı şeyleri yapıyorum. Hayatımda hiç değişiklik yok, diye düşünerek bahçeye çıktı. Bahçede, bir ağacın altına oturup, etrafı seyretmeye başladı. O sırada, bir tavşan koşarak Alis'in önüne geçti. Alis, tavşanın nereye gittiğini merak etti. Onu takip etmeye başladı. Ama Alis bir anda kendini derin bir k..»»