Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. Eflatun [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Ali guler mobilya fiyatlari Kitabı - Ali guler mobilya fiyatlari Kitapları

Ali guler mobilya fiyatlari konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ali guler mobilya fiyatlari kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ana Ruiz De Conejo Viloria

İnkılap Kitabevi

Mobilyaların restorasyon ve yenileme teknikleri… Ahşap mobilyaların restorasyonuna ve saklanmalarına ilişkin sık karşılanan problemler ve bunların çözümü için gereken bilgiler, tavsiyeler… Hepsi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için…

Restore edilmiş ve yenilenmiş mobilyaların kullanılmasıyla hem benzersiz hem de zevkinize uygun kişisel ortamlar oluşturulabilir. Bugünün dekorasyon trendleri ..»»

Ali GürtekinÖzcan Hekim

Değişim Yayınları

Kitap; mesleğin temelinden üst noktasına kadar Çıraklık, Endüstri Meslek Yüksek Lisesi, Meslek Yüksek Okulları ve Teknik Eğitim Fakültelerinin Mobilya ve Dekorasyon Bölümlerinde okuyan bütün öğrencilerin ve bu alanda çalışanların faydalanabileceği şekilde düşünülmüştür. “Masif Mobilya Üretim Teknikleri” ismi altında oluşturulan bu kitap; bir çok kaynaktan yararlanılarak hazırlanmış ve bilgiler gün..»»