Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

3d ball forma kodu Kitabı - 3d ball forma kodu Kitapları

3d ball forma kodu konu başlığında toplam 22 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki 3d ball forma kodu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Douglas ForbesRichard Higgins

Klan Yayınları

Astrolojiden daha güçlü, nümerolojiden daha etkili yepyeni bir teknik... İnsanın Pin Kodu, doğum tarihimiz tarafından belirlenen kişiliğimizin analizini yapmak için geliştirilmiş bilimsel bir yöntemdir. İnsanın Pin Kodu, on sekiz yıl boyunca süren ve on binlerce insan üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Douglas Forbes tarafından yaratılmıştır.

Elinizdeki kitap yardımıyla. İnsanın Pin Kod..»»

William Morris

Otonom Yayıncılık

Morris`in 1886 yılında kaleme aldığı John Ball`un Rüyası modern fantezi romanlarının klasikleşmiş öncüsü sayılır.Morris`in sanat ve hayat arasında kurduğu bağlardan doğan bu fantastik metin her ne kadar Gotik sanat öğeleriyle yoğrulsa da,asıl olarak 1381 köylü isyanlarının sancılarını gerilimlerini ve çatışkılarını ortaya koyar.

Daldığı düşle kendisini on dördüncü yüzyılda bulan,"gelecekten..»»

Karon Karter

Bizit Yayıncılık

Sert Karın Ve Güçlü Bir Sırt Sadece Birkaç Esneme Uzaklıkta!

Hiçbir şey karın kaslarınızı Pilates gibi güçlendirip, uzatamaz. Pilates, uzun süre balerinlerin ve Hollywood oyuncularının fitness sırrı olarak kaldı. Pilates herhangi bir salona gidip hemen başlanabilir ezgersizler zincirinden oluşmuyor. Pilates yapmak isteyenler başlangıçta zorlanacaklardır.

Karon Karter, bu fikirden yo..»»

Clotaire Rapaille

FGP Yayıncılık

Niçin dünya üzerindeki insanların kişilikleri birbirinden farklıdır? Kişilerin yaşamı, neyi satın alacakları, hatta kime aşık olacakları nasıl belirlenir ? Bütün bunların cevapları kültür kodlarında gizlidir. Dr. Clotaire Rapaille tarafından kaleme alınan "Kültür Kodu”, kişileri ve toplumları yönlendiren kodların tanınmasına, açıklanmasına ve kullanımlarına ilişkin bilgiler verm..»»
Douglas Forbes

Zer Eğitim Kitap Danışmanlık

"Pin kodu tam olarak nedir, bunu kitaptan, ustadan öğreneceksiniz elbet ama benim için faydası nedir diye sorarsanız, belki tek bir sözcük yetecektir: Anlamak........ Tüm hayat bir `anlama` çabası....Douglas ağbi işimizi çok kolaylaştırıyor. Kendinizi anlamak , herkesi anlamak zaten..ya da herkesi anlamaya kendinizden başlamak... Usta, kaderin şifresini çözmüş ya da üstünde..»»
Raşit Kısacık

Ozan Yayıncılık

İnsanoğlunun sayılarla olan ilişkisi yazıyla olan ilişkisinden ortalama 25 bin yıl öncesine dayanır. M.Ö 3000'li yıllarda Mezopotamya'da, bugünkü anlamda hayatımıza giren ilk rakamların kullanılmasından bugüne dek, rakamların ne anlama geldiğini ve insanoğlunun bunları hangi alanlarda nasıl kullanacağını belirlemek üzere çok sayıda bilim dalı ortaya çıktı. İnsanlaşma sürecinin önemli beli..»»
Bahattin Bayraktar

Eser Sahibinin Kendi Yayını

Amaç, herhangi bir yola çıkmak değil, çıktığın herhangi bir yolda hedefine ulaşana dek her gün yeniden doğmaktır. B. Bayraktar (Ön Kapak) Bu kitap, bu güne ... yüzümü yıkarken, yemek yerken, su içerken, aynada kendimi izlerken, tıraş olurken, şarkı söylerken, S'leri şöyleyemediğime gülerken, tostik oynarken, ayakkabılarımı boyarken, resim çizerken, karanfil'de gezerken..»»
Mehmet Şamil

Yediharf Yayıncılık

***Posta kutuma gönderdiğin yalnızlığım'ı aldım. Nazik düşüncene teşekkür. Uygun zaman ve şartlarda balkona sandalye atıp ağlamayı düşünüyorum. Önce kendimi yazıyorum sonra katlıyor ve zarflıyorum. Bekle! Pullanıp sana geliyorum.*** Posta Kodu Aşk, iki şiir arasında yazılmış kırk aşk mektubundan oluşan bir kitap. Daha çok şairliğiyle tanınan Mehmet Şamil, şiir..»»
Özlem Gürses

Arıkan Yayınları

İçindekiler; Uluslararası Güvenli Yönetim Kodu (UGYK) Uluslararası Güvenli Yönetim Kodu'nun Taşıyanın Sorumluluğuna Etkileri Uluslararası Güvenli Yönetim Kodu'nun Donatanın Sınırlı Sorumluluğu Üzerindeki Etkileri »»
Dave UlrichNorm Smallwood

Hümanist Kitap Yayıncılık

Nasıl etkin bir lider olunur? Birçok fikir lideri bu soruyu cevaplamaya çalıştı ve halen de çalışıyor. Kelimenin tam anlamıyla on binlerce liderlik teorisi, modeli ve en iyi uygulama örneği var. Peki ama, günlük iş hayatımızda bize yol gösterecek basit, net bir cevap yok mu? Yönetim ve insan kaynakları alanının önde gelen isimleri Dave Ulrich, Norm Smallwood ve Kate Sweetman, şi..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »