Aşklar, ovaları kaplamış olan muazzam ordulara benzer... Daha dün, bütün ihtişamı ile orada iken, bugün ararız, yerinde yeller eser. MONTHERLANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Nerdesin...

Omuzlarım artık hiçbir yükü kaldıramayacak kadar güçsüz.Ruhum ızdırap içinde.Ben hiçbir zaman yaşamaya hevesli olmadığım halde neden yaşıyorum bana dayatılan hayatı.
Peki sen şimdi nerdesin,kiminlesin,hangi göz bakıyor sana,hangi el dokunuyor tenine...
Bana bu illet bu çekilmez dünyada yaşamak için hep bir neden olduğunu öğrettin ama neden benim yaşama sebebim ellerimden alındı o zaman.Seni düşünmediğim,seni hayal etmediğim bir an var mı zannediyorsun.Seni öyle çok özledim ki. Seninle yaşamak istediğim öyle çok hayallerim var ki.
Yaşamak istediğim hayat bu olmadığı halde sırf sana başka hayatlar da kavuşacağımı hayal ederek katlanıyorum ama güçüm bitti artık dayanmakta zorluk geçtiğimi bilmeni istiyorum.
Bazen delirmek ve herşeyi herkesi unutmak istiyorum.Sonra seni unutmaktan korktuğum için vazgeçiyorum bu düşünceden.Suskunluk nöbetine son vermeyecek misin artık?Ben kendime hiç bir zaman acımadım ve bir kez bu çektiklerim için yaradandan yardım dinlemedim.Çünkü ben sana yaşattıklarımın bedelini her gün kanaya kanaya çekiyorum ve çekmeye de devam edeceğim. Senden tek bir şey istiyorum yaşamam için bir neden kalmadıysa bunu bilmek istiyorum.

Etiketler:
Nerdesin... başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Nerdesin... başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
30.8.2019 00:14:00
Toplam 0 yorum yapıldı
83 çoğul gösterim
77 tekil gösterim


Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.