Biz böyle eğilmezdik çocuklar olmasaydı... B.Necatigil [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

OKUNMAYAN MEKTUPLAR SON

OKUNMAYAN MEKTUPLAR SON

Serseri mayından farksız halimin gamsız mümessili. Bir tek ben miyim dert edinen şu acınacak halimizi.
Neyse ki Bu gün bir çok şeyin son bulduğu bir gün olacak. Mesela Tanrıdan umutsuzca seni dileyerek kendimi tüketmenin sen sen diye döktüğüm mürekkebin, hiç gelmeyecek bir yolcuyu beklemenin sonlandığı bir gün.

Ve dahası hani bir işaretin gelseydi tarafınca büyük, küçük, önemli, önemsiz fark etmez hani olsaydı sonsuza dek dayana bilmem için bir nedenim o ulvi his gibi tükenmez tüketmeme izin dahi vermez. Belki bir çok şeye katlana bilirdim. Ama olmadı gelmedi bir selamın ve ben bil ki bu yüzden delirdim dinmiyor feryadım vede dinmez tutunmam için bir neden bulamıyorum bulduklarım sa mantığımı ikna etmeye yetmez.

Vakti doldu çılgınca sevip aptalca beklemenin. Kararlıyım ve üzgün bil diye söylüyorum harabeden farkı yok namutlu halimin faturası gönlüme kesildi yine hazin bir sona yaklaşan bezgin benzimin. Adı yok Sensizlik diye sürüklendiğim arbedenin . Kopan ıssızlığımın parçaları sığmazken kağıtlara sanki şarapnel hoyratlaşan densizliğim. koşarken Bin günaha canımı yakıyor İçimde yarattığın bilinmezliğin. Neye bulanıp ne ile yıkanırım düşerim içine bitmeyecek bir hadsizliğin son sözü olurum ölümlü sevdaların. Ve kölesi ğözlerime meyilli her ezginin.

Mutlu Kal enkazımın mimarı ve sahibi mukaddes bildiğin her şeyin

Serdar KURT

Etiketler: sayfam ,
OKUNMAYAN MEKTUPLAR SON başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

OKUNMAYAN MEKTUPLAR SON başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
19.5.2019 11:21:14
Toplam 0 yorum yapıldı
356 çoğul gösterim
304 tekil gösterim