Sessizlik, çok kez toplumun değer ve hükümlerini sözlerden daha güçlü olarak belirtir. Benjamin Disraeli [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ YAŞLI ADAMDAN GENÇ KIZA

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ
YAŞLI ADAMDAN GENÇ KIZA
28. mektup 07.04.2019 Pazar
KIYMETLİM SARI’YA


Son yazdığım mektubun üzerinden epey zaman geçti ( ya da bana öyle geliyor) Vakit mektup yazma vakti. Önce havalardan bahsedeyim. Yavaş, yavaş yaz yüzünü göstermeye başladı.
Beni sorarsan, sormasan da yazacağım ya, iyiyim. Dükkânı adeta bana tapuladılar. Nefes alamıyorum, ama hoşuma da gitmiyor değil.
Birazda senden bahsedelim. Ne yapıyorsun? Ne ediyorsun? Bilmek istiyorum. Okul nasıl gidiyor? Derslerinin durumları nasıl? Bana yazmanı ya da anlatmanı isterim. Ben durmadan yazıyorum. Belki kimse okumayacak, belki de yok olup gidecekler ama ben yazmaktan vaz geçmeyeceğim.
Merak ettiğim bir şey daha var. Yakınlarda bir zamanda bizim illere yolunun düşme ihtimali var mı? Böyle bir ihtimal olsaydı o kadar çok sevinirdim ki tahmin bile edemezsin.
Zaman kısalıyor yapacak o kadar çok işlerin yanında, yapamadığım dağ gibi işler de ver. Yani kısaca seni bir kere daha görürsem benden mutlu bir insan olacağını sanmıyorum.
Aklıma ne gelirse sıralama yapmadan çalakalem yazdım kusuruma bakmazsın değil mi Dünyam? Satırlarıma buralarda bir yerde nokta koyma zamanı geldi. Kusurlarım hatalarım olduysa affola. Allah zihin açıklığı versin. Bu mektubun karşılığı birkaç satırcık ta olsa yazarsan çok mutlu olurum.
Bütün güzellikler ve iyi günler sana armağan olsun
SARI DÜNYAM
Senin ve her zaman senin olarak kalacak olan MAVİN


Tebessüm eden çocuk ( T.A.P. )


Etiketler: sayfam ,
YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ YAŞLI ADAMDAN GENÇ KIZA başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ YAŞLI ADAMDAN GENÇ KIZA başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
14.4.2019 00:23:33
Toplam 0 yorum yapıldı
366 çoğul gösterim
302 tekil gösterim