Sessizlik, çok kez toplumun değer ve hükümlerini sözlerden daha güçlü olarak belirtir. Benjamin Disraeli [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ BİR ÖĞRENCİ YAZAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ BİR ÖĞRENCİ YAZAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ BİR ÖĞRENCİ YAZAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Çocuk edebiyatçısı; şair-yazar ismail MALATYA Şehit Ahmet Özsoy İmam-Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdikleri söyleşi coşku içinde sürdü. Öğrenciler, yazar İsmail MALATYA’ya yazarlık ve yazmayla ilgili birbirinden güzel sorular yönelttiler.
Yazmaya çocuk yaşlarda başladığını söyleyen İsmail MALATYA, dilerse her çocuğun yazabileceğini, her çocuğun bir yazar adayı olduğunu söyledi. Öğrencilere yazdıkları şiir ya da öykülerin çok kıymetli olduğunu söyleyen yazar: “Onları bir yerde toplayın, kesinlikle atmayın.” dedi.
Çocukların soruları üzerine yüzlerce çocuk kitabı yazdığını söyleyen İsmail MALATYA belli başlı eserlerini şöyle sıraladı: Binden fazla şiir, yüzlerce öykü, onlarca tiyatro yazdım."Soygun Ve Cinayet" ile "Töre Ve Cinayet" adında 2 adet roman yazdım. Şiir ve edebiyat ile ilgili çalışmalarım devam ediyor.Furkan Mehmet ve Şiir Sena adında iki tane çocuğum var. Halen bir ortaokulda Türkçe Öğretmenliği yapmaktayım, dedi.
Öğrencilerden çok kitap okumaları ve yazma çalışmalarını sürdürmeleri konusunda söz alan İsmail MALATYA, bu güzel buluşmayı organize eden Türkçe Öğretmeni Zeynep KALENDER’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Okul müdürü Selçuk TAZİM söyleşi öncesi öğrencilere bu gibi etkinliklere katılımlarından dolayı şanslı olduklarını söyledi.Bu anlamlı ve güzel gün anısına okul müdürü Selçuk TAZİM katılımından dolayı, İsmail MALATYA’ya teşekkür etti. İSMAİL MALATYA

Etiketler: sayfam ,
HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ BİR ÖĞRENCİ YAZAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA MÜTHİŞ BİR ÖĞRENCİ YAZAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
29.3.2019 19:09:53
Toplam 0 yorum yapıldı
432 çoğul gösterim
424 tekil gösterim