Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

ZEHRA ÖZYOL KİMDİR?../ Müzeyyen Keskin

ZEHRA ÖZYOL KİMDİR?../ Müzeyyen Keskin

ZEHRA ÖZYOL KİMDİR?
Özyol, Amasya, Gümüşhacıköy İlçesinde 1962 yılında dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu ve 1982 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Personel Daire başkanlığında çalışmaya başladı. 1992 yılında Kültür Bakanlığında göreve başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığında Şef, Şube Müdürlükleri ve Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Almanya, İspanya, Mısır, Macaristan gibi ülkelerde çeşitli görevlerde yer aldı.
2014 yılı 30 Mart seçiminde Gümüşhacıköy Belediye Başkanı olarak seçildi. Ayrıca Avrupa Konseyi, Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongre Delegesi oldu. 31 Mart 2019 yılı Yerel Seçimlerinde yine aynı partiden Amasya, Gümüşhacıköy İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Başarılı bir siyasetçi bulunduğu makamın hakkını veren hangi parti olursa olsun A sı B si fark etmez yeter ki, düzgün bir şekil de bulunduğu makamın Atatürk İlkelerine bağlı olarak halkına en iyi hizmeti vermektir. Gümüşhacıköyü Belediye Başkanı Zehra Özyol da bunlardan biri hizmetleriyle de ödül kazanan ‘’ Yılın En İyi Yerel Yöneticiler’’ ödülü almıştır. Zehra ÖZYOL şöyle devam etti.
‘’Her yaştan, eğitim, gelir ve kültür düzeyindeki vatandaşlara, ilgi, yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik, eğitimsel, mesleki, sosyal ve ekonomik alanlarda ücretsiz eğitimin verildiği hayat boyu öğrenme merkezleri olduğunu ifade etti.’’ Ve son günlerde kadına şiddetin artığını. Gümüşhacıköyü kadınlarımızın eğitim için seminerler vererek onları eğitmek ve bilgilendirmek için ellerinden geleni yapacaklarını ve İlçemizde kadınlarımızın böyle olaylarla karşılaşmamalarını ‘’diledi.
Yerel yönetimlerde daha da çoğalsın, kadın idareciler, yöneticiler. Kendilerine başarılar diliyoruz.
Amasya Sevdası hayranlığıyla nice hizmetlere. Selam Saygı Sevgiler gönderiyorum.

Müzeyyen KESKİN
AMASYAŞAT BAŞKANI

Etiketler: sayfam ,
ZEHRA ÖZYOL KİMDİR?../ Müzeyyen Keskin başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

ZEHRA ÖZYOL KİMDİR?../ Müzeyyen Keskin başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
16.3.2019 00:03:55
Toplam 0 yorum yapıldı
283 çoğul gösterim
219 tekil gösterim