Mutluluk, gençlikte beklenmedik şeylerde, yaşlılıkta ise alışkanlıklarda aranır. P.Courty [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘’BELMEK ‘’ Sergisi../ Müzeyyen KESKİN

Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘’BELMEK ‘’ Sergisi../ Müzeyyen KESKİNBelmek Kursiyerlerinin el emeği göz nuru sergisi açıldı. Ankaralı hanımların Yenimahalle ve Sincan Bölümü kursiyerlerinin birbirinden değerli el emeği göz nuru sanatsal çalışmaları sergilendi. Katılımın yoğun olduğu sergide binlerce ürün sergilendi.
Sergi sorumlusu üç boyutlu resim öğretmeni Saliha Baştürk sergiden bilgiler verdi ve devam etti. ‘’Evde boş vakit geçirmek yerine, ev hanımlarımız çok güzel beceriler kazanıyorlar. Bunun yanı sıra güzel bir şey üretmenin mutluluğunu yaşarken de yaptıkları ürünleri satarak da gelir elde ediyorlar.’’ dedi.
Sergiyi hayranlıkla gezerken, bütün kurs öğretmenlerini ve bütün kursiyerleri yürekten kutlar, başarılar dileriz.
Amasya Sevdası coşkusuyla bu tür çalışmaların fayda sağladığı görülmektedir dileriz bu tür çalışmalar daha da çoğalsın. Selam Saygı Sevgiler gönderiyoruz.

Müzeyyen KESKİN
Amasyaşat Başkanı

Etiketler: sayfam ,
Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘’BELMEK ‘’ Sergisi../ Müzeyyen KESKİN başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘’BELMEK ‘’ Sergisi../ Müzeyyen KESKİN başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
3.3.2019 21:57:21
Toplam 0 yorum yapıldı
328 çoğul gösterim
325 tekil gösterim