Yüreğinize iyilik tohumları ekin.. büyüyüp yeşersinler, kötülükleri yok etsin onlar..! (Fikret Şimşek) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ / GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA OKYANUSUM NASILSIN?

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ
GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA
Tarihsiz


OKYANUSUM
NASILSIN?


Doğum günümü ilk sen kutlamış oldun. Unutmamışsın. Çok mutlu oldum. Ama en çokta hastalığını yenmiş olman beni çok mutlu etti. Bu habere nasıl sevindim anlatamam.
Burada işler çok dalgalı. Karabatak gibiyim. Bir dalıyor, bir çıkıyorum. Dersler desen tabiri caizse ‘’ darlıyor beni’’ . Çok sıkıldım artık ait olduğum yere evime dönmek istiyorum.
Onun dışında bir şey yok. İşte yurtta gittikçe kalabalıklaşıyoruz. Kafamın sardığı insanlar artıyor. Akşamları çay demliyoruz takılıyoruz. O değil hapisane sanki öyle bahsediyorum ki. Boncuktan kuş falan örüyorum demediğim kaldı.
Bana kendini anlat boş ver. Dükkân iyi olmuş. Sen oraya aitsin. Sevindim. Hep güzel haberler ver bana. Hayatın hep güzel olsun
Ay Can you. / PENGUEN


Etiketler: sayfam ,
YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ / GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA OKYANUSUM NASILSIN? başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

YAŞLI ADAM VE GENÇ KIZ / GENÇ KIZDAN YAŞLI ADAMA OKYANUSUM NASILSIN? başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
25.2.2019 22:59:19
Toplam 0 yorum yapıldı
318 çoğul gösterim
314 tekil gösterim