Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

ATO’ da GÜZEL BİR İMZA GÜNÜN ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN

ATO’ da GÜZEL BİR İMZA GÜNÜN ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN16.02.2019 tarih ve saat 12.00-14.00 arası 13. ANKARA KİTAP FUARI ATO Congresium da ‘’Amasya Sevdası Tanıtım Turizm Kültür Sanat Eseri ‘’ni ve ‘’Türkiye Sevdası’’ nın imza günün de tanıtımı yapıldı, şiir sohbetleri ve Amasya Sevdası Proje çalışmamı, şairinden imzalı şiirler imzalandı.
İLESAM’ üyelerinin eserlerini tanıtmaları için stand açtı. Teşekkürler. İLESAM ve İlesam Başkanı Mehmet Nuri PARMAKSIZ’a ve emekleri geçenlere çok teşekkür ederiz.
İmza günümüze gelen değerli dostlar. DSİ Abidin Teke, Masal Perisi Filiz Başaran, Amasyalı öğrn. Tuana Yıldırım, Gülperi Saygın, Nuray Aydın, Amasyalı Zeynel beye, Orhan Çınar, Sevgi Ok Öztürk, Nisa Nur Ok, Evrim-Hüseyin ÜZER, Mustafa Mert, Gülru Eda’ya Çok teşekkürler.
Başka bir imza gününü de buluşmak üzere.


Müzeyyen KESKİN
Amasyaşat Başkanı

Etiketler: sayfam ,


18 Şubat 2019 Pazartesi 00:59:38


Amasyaşat Başkanı olarak belediyelerin kültür sanat fonlarındaki birikimlerinden katkı payı almadan Kalıcı hizmetlere AMASYA SEVDASI ile imza atarak güzel sanatlar öncülüğü yapmak hiç de kolay bir iş değil..Tebrikler, Teşekkürler..


    [ Cevap yaz ]    
ATO’ da GÜZEL BİR İMZA GÜNÜN ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
18.2.2019 00:51:34
Toplam 1 yorum yapıldı
459 çoğul gösterim
339 tekil gösterim