Şerefle bitirilmesi icap eden en ağır vazife hayattır. -- Toegueville [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
TÜBİTAK Yayınları

TÜBİTAK Yayınları

• TÜBİTAK Yayınları Kitapları | • TÜBİTAK Yayınları İletişim Bilgileri | • TÜBİTAK Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde TÜBİTAK Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 50 kitap bulunuyor.
Jane Kelley

TÜBİTAK Yayınları

Yer sallanıyor. Bir su dalgası hızla sahile doğru geliyor. Rüzgâr uğuldamaya başlıyor. Hiç insanların afetlerden nasıl sağ çıktığını merak ettiniz mi? Teknolojinin bunda katkısı büyük! (Tanıtım Bülteninden) »»
Suzanne Slade

TÜBİTAK Yayınları

Çayır ekosistemi neredeyse her kıtada bulunur. Bu çayırlık alanlarda sayısız bitki ve hayvan yaşar. Peki bu hayvan türlerinden sadece bir tanesi yok olsa neler olur? Besin zincirini takip edin ve arıların ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu keşfedin! (Tanıtım Bülteninden) »»
Elaine Pascoe

TÜBİTAK Yayınları

Böcekler güneşgülünün yaprağına konunca neden kurtulamaz? Böcekkapan bitkisi böcekleri nasıl yakalar? Sumiğferi, böcekleri suyun yardımıyla nasıl yakalar? Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız, birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Serinin Etkinlik Kitabı ise öğrendiklerinizi eğlenceli etkinliklerle pekiştiriyor. ..»»
Elaine Pascoe

TÜBİTAK Yayınları

Denizyıldızı kaybettiği kollarını nasıl yeniden kazanır? Solucanın yaşamak için neden vücudunun ilk 35 halkasına ihtiyacı vardır? Planarya yassısolucanı neden bir uzuv yenileme şampiyonudur? Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız, birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Serinin Etkinlik Kitabı ise öğrendiklerinizi eğl..»»
Elaine Pascoe

TÜBİTAK Yayınları

Çıngıraklı yılan neden tehlikelidir? Arılar neden sokar? Kara kurbağası, zehrini nasıl üretir? Nasıl ve Neden serisi buna benzer pek çok soruya yanıt verirken bitkilerin ve hayvanların farkında bile olmadığınız, birbirinden ilginç özelliklerini anlatıyor. Serinin Etkinlik Kitabı ise öğrendiklerinizi eğlenceli etkinliklerle pekiştiriyor. (Tanıtım Bülteninden) »»
Anna-Maria Crum

TÜBİTAK Yayınları

Bir bilgisayar oyunu yapmak için bir ekip çalışması gerekir. Ve bu ekibin yaptıkları sadece ve sadece bilim ve teknoloji sayesinde mümkün olabilmektedir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Suzanne Slade

TÜBİTAK Yayınları

Kral kelebeğinin uzun ve maceralı yolculuğu nerede başlar nerede biter? Kral kelebeğini, sürünmeler ve sayısız kanat çırpışlanyla dolu bu yolculuğunda takip etmeye hazır mısınız? (Tanıtım Bülteninden) »»
Thom Rooke

TÜBİTAK Yayınları

Soğuk algınlığına neden olan mikroplar nereden gelir? Ve -HAPŞU!- nereye gider? Burun çekmeler ve hapşırıklarla dolu yolculuğunda mikropları takip etmeye hazır mısınız? (Tanıtım Bülteninden) »»
Suzanne Slade

TÜBİTAK Yayınları

Plastik şişeler nasıl üretilir? Ve yolculukları nerede son bulur? Düşmeler, çarpmalar, ezilmeler ve şişirilmelerle dolu bu yolculukta bir plastik şişeyi takip etmeye hazır mısınız? (Tanıtım Bülteninden) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.